HP no 761 - šedá tisková hlava, CH647A
Popis produktu:
HP 761 Šedá/tmavě šedá tisková hlava Designjet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Šedá / tmavá šedá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Rozsah provozních teplot | 20 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Množství na paletě | 1920 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tisková hlava |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP DesignJet T7100, T7200 Barva: šedá, tmavě šedá
Navrženo pro zákazníky, kteří chtějí tisknout širokou škálu aplikací, od nenákladných černobílých výkresů CAD a dokumentů GIS po vysoce kvalitní nákresy a prezentace.

Ostrý text, přesné linie, skutečně neutrální odstíny šedi a živé barvy pro širokou škálu výtisků. Vytvářejte ostré a nenákladné černobílé výkresy CAD. Na zákazníky zapůsobíte přesnými nákresy, profesionální grafikou na fotografickém papíře a úžasnými prezentacemi.
Hladký průběh tisku zajišťují originální tiskové hlavy HP DesignJet. Zachovejte vysokou produktivitu bez častého přerušování provozu. Vestavěná inteligentní technologie maximalizuje životnost a optimalizuje kvalitu a spolehlivost.
Pokud je třeba provést výměnu spotřebního materiálu, obdržíte upozornění. Zvládnete to snadno a rychle sami. Recyklujte tiskové hlavy - program HP Planet Partners nabízí bezplatné vracení a recyklaci[1].
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Barvy kazet | Dark Gray; Gray |
| Výběrovost | 761 |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Šedá / tmavá šedá |
| Trysky tiskové hlavy | 2112 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 22,35 mm |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP DesignJet T7100 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 40–55% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 20 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 3.9 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 12 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10885631448226 |
| Čárový kód palety | 20885631448223 |
| Číslo UPC | 885631448229 |
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 365 × 298 × 150 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 80 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Větší množství hlavní krabice | 24 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro krabici | 8 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CH647A |
| Kód UNSPSC | 44103110 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,85 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Hmotnost | 0,07 kg |