HP no 726 - matná černá ink. kazeta, CH575A
Popis produktu:
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP DesignJet T795, T1200, T1200 HD, T1300, T2300
Barva: matná černá
Objem: 300 ml
Ideální pro profesionály a pracovní týmy, kteří tisknou technické dokumenty, jako jsou plány, mapy a vykreslené scény ve fotografické kvalitě.

Inovativní originální inkousty HP nabízejí jedinečnou kombinaci kvality a odolnosti. Výskledkem budou konzistentně ostré, přesné linie a zářivé barvy a dokonce skutečně neutrální odstíny šedé, na rychleschnoucích výtiscích odolných proti rozmazání.
Díky bezproblémovému tisku pomocí originálního spotřebního materiálu HP se vyhnete zbytečným pokusům a omylům, které vás stojí čas. Originální inkousty HP jsou navrženy a testovány společně s tiskárnou tak, aby poskytovaly konzistentní výsledky. Ostré, čisté a přesné kvality dosáhnete při každém tisku.
Inteligentní technologie vestavěná do originálních inkoustových kazet HP přestavuje základ pro funkce šetřící váš čas, jako je například upozornění na potřebu výměny inkoustové kazety. Oceníte také pohodlný nákup spotřebního materiálu[1].
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Matte Black |
| Výběrovost | 726 |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matně černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 300 ml |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 726 / CH575A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 726 / CH575A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 726 / CH575A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet T1200; Multifunkční tiskárna HP DesignJet T1200 HD; Multifunkční tiskárna HP DesignJet T2300 eMFP; Řada tiskáren HP DesignJet T1300 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | Relativní vlhkost 20 až 80 % |
| Rozsah provozní vlhkosti | Relativní vlhkost 20 až 80 % |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | Termální inkoustový tisk HP |
| Životnost tiskového materiálu | 24 měsíců |
| Číslo UPC | 884420836360 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 298 x 218 x 132 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 1 000 × 920 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 17 |
| Počet kartonů na paletu | 102 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 5 |
| Množství na paletě | 510 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CH575A |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,72 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,72 kg |
| Hmotnost balení | 0,50 kg |
| Hmotnost palety | 297 kg |
| Hmotnost | 0,42 kg |
HP 726 Matná černá inkoustová kazeta DesignJet, 300 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matně černá |
|---|---|
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 300 ml |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | Relativní vlhkost 20 až 80 % |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 1 000 × 920 mm |
| Hmotnost | 0,42 kg |
| Hmotnost balení | 0,50 kg |
| Hmotnost palety | 297 kg |
| Množství na paletě | 510 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |