HP 657X High Yield černá LJ Cartridge, CF470X
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Enterprise M681dh, M681f, M681z Flow, M682z Flow
Barva: černá
Výdrž: 28000 stran
Ideální pro pracovní skupiny 10–30 lidí, kteří požadují rychlý, energeticky úsporný a zabezpečený tisk v objemu 2 000 až 14 000 stran za měsíc.


Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence poskytují vysoce kvalitní tisk, pomáhají snížit náklady díky možnosti vysoké výtěžnosti[1,2] a technologii maximalizace počtu stran a inteligentně sledují stav toneru díky technologii měření úrovně toneru.
Využijte kazety na maximum díky technologii maximalizace počtu stran, která efektivně spravuje využití toneru a výkonnost kazety.
Vytvářejte konzistentní dokumenty v profesionální kvalitě při rychlostech, které tiskárna nebo multifunkční tiskárna HP hravě zvládá.
Přesný černý toner pomůže vaší firmě dosáhnout ostrého tisku se sytě černým textem a grafikou v profesionální kvalitě.


Pomozte chránit svou firmu před falešnými kazetami s exkluzivní technologií zabezpečení proti podvodům od HP. Tato inovativní technologie pomáhá spravovat firemní náklady a zachovat normy kvality ve všech tiskových zařízeních.
Zajišťují, že získáte autentickou kvalitu HP kvalitu, za kterou jste zaplatili, s inovativní technologií zabezpečení proti podvodům.
Tiskněte stránky v profesionální kvalitě při vysokých rychlostech díky tonerovým kazetám HP, které usnadňují tisk a zvyšují tak efektivitu i produktivitu.
Žádné zpoždění ani nepořádek – vyměňte kazety rychle díky automatickému odstranění ochranné pásky a snadno otvíratelnému balení.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 28 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 657X |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 28 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 28000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada multifunkčních tiskáren HP Color LaserJet Enterprise M681, řada multifunkčních tiskáren HP Color LaserJet Enterprise M682 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 28000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 28000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 889894325495 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 155 x 760 x 1 104 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 378 x 163 x 192 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 140 x 990 x 1 104 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 378 x 163 x 192 mm |
| Země původu | Čína; Japonsko; Spojené státy americké |
| Počet kartonů na vrstvu | 18 |
| Počet kartonů na paletu | 90 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 14 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 70 |
| Množství na paletě | 90 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF470X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 134 kg |
| Hmotnost balení | 1,62 kg |
| Hmotnost palety | 166,3 kg |
| Hmotnost | 1,18 kg |