HP 655A žlutá LaserJet Cartridge, CF452A
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Enterprise M652dn, M652n, M653dn, M653x, M681dh, M681f, M681z, M682z
Barva: žlutá
Výdrž: 10500 stran
Ideální pro pracovní skupiny 10–30 lidí, kteří požadují rychlý, energeticky úsporný a zabezpečený tisk v objemu 2 000 až 14 000 stran za měsíc.


Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence poskytují vysoce kvalitní tisk, pomáhají snížit náklady díky možnosti vysoké výtěžnosti[1,2] a technologii maximalizace počtu stran a inteligentně sledují stav toneru díky technologii měření úrovně toneru.
Využijte kazety na maximum díky technologii maximalizace počtu stran, která efektivně spravuje využití toneru a výkonnost kazety.
Vytvářejte konzistentní dokumenty v profesionální kvalitě při rychlostech, které tiskárna nebo multifunkční tiskárna HP hravě zvládá.
Využívejte konzistentní a atraktivní barevný tisk v profesionální kvalitě díky speciálnímu složení originálního toneru HP.


Pomozte chránit svou firmu před falešnými kazetami s exkluzivní technologií zabezpečení proti podvodům od HP. Tato inovativní technologie pomáhá spravovat firemní náklady a zachovat normy kvality ve všech tiskových zařízeních.
Zajišťují, že získáte autentickou kvalitu HP kvalitu, za kterou jste zaplatili, s inovativní technologií zabezpečení proti podvodům.
Tiskněte stránky v profesionální kvalitě při vysokých rychlostech díky tonerovým kazetám HP, které usnadňují tisk a zvyšují tak efektivitu i produktivitu.
Žádné zpoždění ani nepořádek – vyměňte kazety rychle díky automatickému odstranění ochranné pásky a snadno otvíratelnému balení.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 10 500 stran |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 655A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 10500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1x žlutá (cca 10 500 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Color LaserJet Enterprise Color M652, řada tiskáren HP Color LaserJet Enterprise Color M653, řada multifunkčních tiskáren HP Color LaserJet Enterprise M681, řada multifunkčních tiskáren HP Color LaserJet Enterprise M682 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 7.2 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 889894325433 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 155 x 760 x 1 104 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 378 x 163 x 192 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 140 x 990 x 1 104 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 378 x 163 x 192 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 18 |
| Počet kartonů na paletu | 90 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 14 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 70 |
| Množství na paletě | 90 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF452A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 123 kg |
| Hmotnost balení | 1.47 kg |
| Hmotnost palety | 152,8 kg |
| Hmotnost | 1,03 kg |
HP 655A Žlutá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 10 500 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 378 x 163 x 192 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 378 x 163 x 192 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 140 x 990 x 1 104 mm |
| Hmotnost | 1,03 kg |
| Hmotnost balení | 1.47 kg |
| Hmotnost palety | 152,8 kg |
| Množství na paletě | 90 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 14 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |