HP 410A Magenta toner (CF413A)
Popis produktu:
HP 410A Purpurová originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 2 300 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 363 x 102 x 123 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 363 x 102 x 123 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1102 x 942 x 1251 mm |
| Hmotnost | cca 0,6 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,9 kg |
| Hmotnost palety | 239,2 kg |
| Množství na paletě | 243 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 21 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Pro M452, M377, M477
Barva: purpurová
Výdrž: 2 300 stran
C-Print toner HP CF413A | Magenta | 2300K - Premium Tonery C-Print PREMIUM garantují tu nejvyšší kvalitu tisku včetně barevné stálosti. Kazety PREMIUM jsou nezávadné z hlediska absence nežádoucích látek, jako například zpomalovačů hoření, taktéž známých jako DekaBDE (REACH) a absence těžkých kovů (RoHS).
Parametry
- Kód CF413A
- Barva magenta
- Kapacita 2300 stran
- Určeno pro Color LaserJet Pro M 450 Series / Color LaserJet Pro M 452 / Color LaserJet Pro M 452 dn / Color LaserJet Pro M 452 dw / Color LaserJet Pro M 452 nw / Color LaserJet Pro M 470 Series / Color LaserJet Pro M 477 fdn / Color LaserJet Pro M 477 fdw / Color LaserJet Pro M 477 fnw / Color LaserJet Pro MFP M 377 dw
Ideální pro tvorbu barevných výtisků profesionální kvality při vysokých rychlostech, na které jsou vaše tiskárna nebo multifunkční zařízení HP připraveny, a současná ochrana proti podvodům.


Spolehněte se na naše kazety, které poskytují přidanou hodnotu.[1] Využívejte funkci inteligentního sledování hladin toneru a výhodný tisk s vysokou výtěžností díky originálním tonerovým kazetám HP s technologií JetIntelligence.[2,3]
S volitelnými kazetami s vysokou výtěžností můžete tisknout déle než dříve a vytisknete více stránek.[1,2]
Vytvářejte konzistentní barevné dokumenty v profesionální kvalitě při rychlostech, které tiskárna nebo multifunkční tiskárna HP hravě zvládá. Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence se vyrovnají vysokým rychlostem vaší tiskárny a poskytují výsledky přesně podle vašich představ.
Spolehněte se na profesionální kvalitu při vysokých rychlostech díky HP ColorSphere 3.


Pomozte chránit svou firmu před falešnými kazetami s exkluzivní technologií zabezpečení proti podvodům od HP. Zvládejte firemní náklady a zachovávejte standardy kvality pro tiskárny a multifunkční zařízení HP LaserJet díky zásadám používání pouze originálních produktů HP a ochrany kazet.
Zajišťují, že získáte autentickou kvalitu HP kvalitu, za kterou jste zaplatili, s inovativní technologií zabezpečení proti podvodům.
Zvolte tonerové kazety, které umožňují tiskárně nebo multifunkční tiskárně HP dosáhnout optimálního výkonu. Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence se vyrovnají vysokým rychlostem tiskárny a poskytují konzistentní barevný tisk v profesionální kvalitě.
Spolehněte se na profesionální kvalitu při vysokých rychlostech – výtisk od výtisku – díky HP ColorSphere 3.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 2 300 stran |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 410A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 2300 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1x purpurová (cca 2 300 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada barevných tiskáren HP LaserJet Pro M452; Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Pro M477 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 4.7 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 888793807538 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1100 x 730 x 1133 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 363 x 102 x 123 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1102 x 942 x 1251 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 363 x 102 x 123 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 27 |
| Počet kartonů na paletu | 243 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 21 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 168 |
| Množství na paletě | 243 |
| Stohovací číslo pro krabici | 36 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF413A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 171,7 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,9 kg |
| Hmotnost palety | 239,2 kg |
| Hmotnost | cca 0,6 kg |