HP 312A Yellow (CF382A)
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Pro M476dn, M476dw, M476nw
Barva: žlutá
Výdrž: 2700 stran
C-Print toner HP CF382A | HP 312 | Yellow | 2700K (RE) Velmi kvalitní renovované tonery C-Print srovnatelné s originálem. Renovované kazety splňují nejpřísnější měřítka výroby pro zajištění maximální kvality a proto jsou plně srovnatelné s novými náplněmi OEM vyrobců. Renovační proces zbytečně neprodukuje další odpad, který by zatěžoval životní prostředí.
Parametry
- Kód CF382A
- Barva yellow
- Kapacita 2700 stran
- Určeno pro Color LaserJet Pro MFP M 470 Series / Color LaserJet Pro MFP M 476 dn / Color LaserJet Pro MFP M 476 dw / Color LaserJet Pro MFP M 476 nw
Malé a střední firmy; běžná kancelář


Spolehněte se na originální tonery HP, které zajišťují působivé výtisky a výjimečnou kvalitu tisku za všech okolností.
Originální tonerové kazety HP umožňují konzistentní, nepřetržitý tisk odpovídající vašim pracovním potřebám.


Prezentujte svou firmu pomocí barevných výtisků špičkové kvality a odlište svou práci od ostatních.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 2 700 stran |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 312A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 2700 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1x žlutá (cca 2 700 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | HP LaserJet Pro 400 color MFP M476 |
| Obsah recyklovaného materiálu | 17 % |
| Celkem CO2e (kg) | 4.7 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Číslo UPC | 887111367778 |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 175 x 1 000 x 1 269 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 149 mm |
| Země původu | Čína; Japonsko; Spojené státy americké |
| Počet kartonů na vrstvu | 21 |
| Počet kartonů na paletu | 168 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 27 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Množství na evropské paletě | 243 |
| Množství na paletě | 168 |
| Stohovací číslo pro krabici | 36 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF382A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 239 kg |
| Hmotnost palety | 171,7 kg |
Žlutá tonerová kazeta HP 312A LaserJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
|---|---|
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 2 700 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 149 mm |
| Hmotnost palety | 171,7 kg |
| Množství na paletě | 168 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 27 |
| Záruka | Omezená záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP se vztahuje záruka na vady materiálu a vady zpracování. |