HP tisková kazeta azurová, CF381A
Popis produktu:
Azurová tonerová kazeta HP 312A LaserJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
|---|---|
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 2 700 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 149 mm |
| Hmotnost palety | 171,7 kg |
| Množství na paletě | 168 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 27 |
| Záruka | Omezená záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP se vztahuje záruka na vady materiálu a vady zpracování. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Pro M476dn, M476dw, M476nw
Barva: azurová
Výdrž: 2700 stran
C-Print toner HP CF381A | HP 312 | Cyan | 2700K (RE) Velmi kvalitní renovované tonery C-Print srovnatelné s originálem. Renovované kazety splňují nejpřísnější měřítka výroby pro zajištění maximální kvality a proto jsou plně srovnatelné s novými náplněmi OEM vyrobců. Renovační proces zbytečně neprodukuje další odpad, který by zatěžoval životní prostředí.
Parametry
- Kód CF381A
- Barva cyan
- Kapacita 2700 stran
- Určeno pro Color LaserJet Pro MFP M 470 Series / Color LaserJet Pro MFP M 476 dn / Color LaserJet Pro MFP M 476 dw / Color LaserJet Pro MFP M 476 nw
Ideální pro tisk dokumentů s ostrým černým textem a profesionálními obrázky – stránku za stránkou – rychlostí, pro kterou byla tiskárna stvořena.


Originální tonerové kazety HP poskytují kvalitu vždy a za všech okolností. Vyhněte se opakovanému tisku, plýtvání spotřebním materiálem a nákladným prostojům způsobeným repasovanými kazetami.
Spolehněte se na originální kazety HP – vyhněte se frustrujícímu opakovanému tisku, plýtvání spotřebním materiálem a zpožděním.
Veďte svou firmu neustále vpřed. Spolehněte se na originální tonerové kazety HP, které vám zajistí konzistentní, nepřerušovaný tisk odpovídající vašim pracovním potřebám a cenovým nárokům.
Spolehněte se na ostrý a živý tisk – repasované alternativy nemusí poskytovat kvalitu tisku podle vašich představ.


Nenechte si nic ujít. Originální tonerové kazety HP vyměníte za pár sekund a můžete se vrátit k tisku. Jsou speciálně navrženy pro vaše multifunkční zařízení HP LaserJet a umožňují rychlou a snadnou instalaci.
Spotřební materiál HP – společně je to lepší. Pro dosažení optimálních výsledků zvolte kazety speciálně určené pro vaši multifunkční tiskárnu.
Pomozte šetřit zdroji. Recyklujte své originální tonerové kazety HP – je to snadné a bezplatné prostřednictvím programu HP Planet Partners, který je dostupný ve více než 50 zemích a oblastech světa.[1]
Spolehněte se na konzistentní výsledky při každém tisku a s každou kazetou – výběrem originálního toneru HP.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 2 700 stran |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 312A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 2700 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1x azurová (cca 2 700 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | HP LaserJet Pro 400 color MFP M476 |
| Obsah recyklovaného materiálu | 17 % |
| Celkem CO2e (kg) | 4.7 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Číslo UPC | 887111367761 |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 175 x 1 000 x 1 269 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 149 mm |
| Země původu | Čína; Japonsko; Spojené státy americké |
| Počet kartonů na vrstvu | 21 |
| Počet kartonů na paletu | 168 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 27 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Množství na evropské paletě | 243 |
| Množství na paletě | 168 |
| Stohovací číslo pro krabici | 36 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF381A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 239 kg |
| Hmotnost palety | 171,7 kg |