HP 304A (CF372AM, barevná)
Popis produktu:
HP 304A Trojbalení originálních tonerových kazet – azurová, purpurová, žlutá
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová, purpurová, žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | Na kazetu: 2 800 stran azurová, 2 800 stran purpurová, 2 800 stran žlutá |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 385 x 327 x 125 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 385 x 327 x 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 102 x 780 x 1 153 mm |
| Hmotnost | 2,16 kg |
| Hmotnost balení | 2,70 kg |
| Hmotnost palety | 150,1 kg |
| Množství na paletě | 48 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 6 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 3 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet CM2320, CP2025
Barva: modrá, červená, žlutá
Výdrž: 3 x 2800 stran
Ideální pro barevný tisk ve větším objemu, od domácností přes osobní využití a menší firmy až po malé pracovní týmy nebo skupiny v malých a středně velkých firmách.


Spolehněte se na originální tonery HP, které zajišťují působivé výtisky a výjimečnou kvalitu tisku za všech okolností.


Originální tonerové kazety HP umožňují konzistentní, nepřetržitý tisk odpovídající vašim pracovním potřebám.
Prezentujte svou firmu pomocí barevných výtisků špičkové kvality a odlište svou práci od ostatních.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 3 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | Na kazetu: 2 800 stran azurová, 2 800 stran purpurová, 2 800 stran žlutá |
| Barvy kazet | Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 304A |
| Počet v balení | 3 |
| Výtěžnost stránek | 2800 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1x azurová (cca 2 800 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1x purpurová (cca 2 800 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1x žlutá (cca 2 800 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová, purpurová, žlutá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Color LaserJet CP2025; Řada multifunkčních tiskáren HP Color LaserJet CM2320 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 17 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 4.7 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Číslo UPC | 887111403032 |
| Obsah balení | 3 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 102 x 780 x 1 153 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 385 x 327 x 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 102 x 780 x 1 153 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 385 x 327 x 125 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 6 |
| Počet kartonů na paletu | 48 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 6 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 3 |
| Množství na evropské paletě | 48 |
| Množství na paletě | 48 |
| Stohovací číslo pro krabici | 32 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF372AM |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 150,1 kg |
| Hmotnost balení | 2,70 kg |
| Hmotnost palety | 150,1 kg |
| Hmotnost | 2,16 kg |