HP 508X (CF363X, purpurová)
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Enterprise M552dn, M553dn, M553n, M553x, M577c Flow, M577dn, M577f
Barva: purpurová
Výdrž: 9500 stran
C-Print toner HP CF363X | HP 508X | Magenta | 9500K (RE) Velmi kvalitní renovované tonery C-Print srovnatelné s originálem. Renovované kazety splňují nejpřísnější měřítka výroby pro zajištění maximální kvality a proto jsou plně srovnatelné s novými náplněmi OEM vyrobců. Renovační proces zbytečně neprodukuje další odpad, který by zatěžoval životní prostředí.
Parametry
- Kód CF363X
- Barva magenta
- Kapacita 9500 stran
- Určeno pro Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577 c / Color LaserJet Enterprise M 550 Series / Color LaserJet Enterprise M 552 dn / Color LaserJet Enterprise M 553 / Color LaserJet Enterprise M 553 dn / Color LaserJet Enterprise M 553 dnm / Color LaserJet Enterprise M 553 n / Color LaserJet Enterprise M 553 Series / Color LaserJet Enterprise M 553 x / Color LaserJet Enterprise M 553 xm / Color LaserJet Enterprise MFP M 570 Series / Color LaserJet Enterprise MFP M 577 dn / Color LaserJet Enterprise MFP M 577 f
Ideální pro tvorbu dokumentů s živějšími, velmi kvalitními barvami – stránku za stránkou – a to rychlostí, pro kterou byla tiskárna stvořena.


Získejte maximum z každé zakoupené kazety. Cenově výhodné originální tonerové kazety HP LaserJet s tonerem JetIntelligence a vysokou výtěžností vytisknou více stran než kdy dříve.[1] Spolehněte se na přesné sledování hladiny toneru.[2]
Vytvářejte ještě kvalitnější dokumenty, které očekáváte od výrobků HP. Toner ColorSphere 3 je speciálně navržen pro vysokou rychlost a výkon vaší tiskárny a díky nízkému bodu tání přináší kvalitu, která je k nerozeznání od profesionální práce.


Exkluzivní technologie HP zamezující padělání, která je integrována do každé originální tonerové kazety HP LaserJet s tonerem JetIntelligence, vás ochrání před potenciálně padělanými kazetami tím, že kazetu ověřuje hned při instalaci.
Získejte velmi kvalitní výtisky ze své tiskárny.[1] Originální tonerové kazety HP LaserJet s tonerem JetIntelligence a vysokou výtěžností přesně odpovídají vysoké rychlosti a výkonu vaší tiskárny a zvyšují efektivitu tisku.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 9 500 stran |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 508X |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 9500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1x purpurová (cca 9 500 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada barevných tiskáren HP LaserJet M552/M553 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 5000 |
| Barevná výtěžnost | 9500 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 14 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 6.7 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 888793237632 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 198 x 800 x 1 276 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 395 x 147 x 161 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 198 x 997 x 1 276 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 395 x 147 x 161 mm |
| Země původu | Čína; Japonsko; Spojené státy americké |
| Počet kartonů na vrstvu | 20 |
| Počet kartonů na paletu | 140 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 16 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 96 |
| Množství na paletě | 140 |
| Stohovací číslo pro krabici | 24 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF363X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 137 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,21 kg |
| Hmotnost palety | 189,9 kg |
| Hmotnost | cca 0,91 kg |
HP 508X Purpurová originální tonerová kazeta LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 9 500 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 395 x 147 x 161 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 395 x 147 x 161 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 198 x 997 x 1 276 mm |
| Hmotnost | cca 0,91 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,21 kg |
| Hmotnost palety | 189,9 kg |
| Množství na paletě | 140 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 16 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |