HP tisková kazeta černá, CF320A
Popis produktu:
HP 652A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 27 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 95 % RV |
| Barva tiskového spotřebního materiálu | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 11 500 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná průměrná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19798 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 390 x 164 x 214 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 390 x 164 x 214 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 005 mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Hmotnost balení | 1,84 kg |
| Hmotnost palety | 123,5 kg |
| Množství na paletě | 56 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 14 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Enterprise M651dn, M651n, M651xh, M680dn, M680f, M680z
Barva: černá
Výdrž: 11500 stran
Ideální pro podnikové pracovní skupiny s řízeným tiskovým prostředím a pro malé a středně velké firmy, které realizují marketing vlastními prostředky.


Díky originálním tonerovým kazetám HP a technologii HP ColorSphere budete tisknout obchodní dokumenty a marketingové materiály v profesionální kvalitě. Získejte stálé výsledky v kvalitě odpovídající tiskovým studiím u široké řady papírů vyvinutých pro profesionální kancelářský tisk.
Spolehněte se na důvěryhodný tiskový spotřební materiál, se kterým si udržíte potřebnou produktivitu. Tonerové kazety HP LaserJet umožňují bezproblémový a stálý tisk. Protože byly tyto kazety navrženy pro výjimečnou spolehlivost, vyhnete se plýtvání spotřebním materiálem a drahým prostojům.


Pomocí inteligentních funkcí originálních tonerových kazet HP můžete sledovat využití kazet a pohodlně je doobjednávat. Díky automatickému odstranění krycí pásky je instalace snadná a rychlá.
Používejte originální tonerové kazety HP, které vám pomohou šetřit energii a zdroje. Snadná recyklace – kazety vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou zodpovědným způsobem recyklovány[1].

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 11 500 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 652A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 11 500 stran) |
| Výtěžnost stránek | 11500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná průměrná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19798 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Enterprise M680, řada tiskáren HP LaserJet Enterprise M651 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 95 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10 až 70 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 27 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 12 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 7.2 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 886112501112 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 005 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 390 x 164 x 214 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 005 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 390 x 164 x 214 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 14 |
| Počet kartonů na paletu | 56 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 14 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 56 |
| Množství na paletě | 56 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF320A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 123,5 kg |
| Hmotnost balení | 1,84 kg |
| Hmotnost palety | 123,5 kg |
| Hmotnost | 1,3 kg |