HP 89A Black LaserJet Toner, CF289A
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Enterprise M507dn, M507x, MFP M528dn, MFP M528f, MFP M528z Flow
Barva: černá
Výdrž: 5000 stran
Ideální pro malé a střední pracovní skupiny od 3 do 10 uživatelů, které vyžadují tisk 750–3 500 stran za měsíc. Kazety HP nabízí konzistentní černobílý tisk v profesionální kvalitě při vysokých rychlostech, energetickou úspornost[1] a ochranu proti padělání.


Tiskněte text v profesionální kvalitě při rychlostech, které vaše tiskárna nebo multifunkční tiskárna hravě zvládá, a snižte spotřebu energie s černým tonerem HP EcoSmart.[3]
Tiskněte sytý černý text a dosáhněte menší spotřeby energie s originálním černým tonerem HP EcoSmart.[3]
Naše kazety přinášejí přidanou hodnotu. Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence poskytují cenově výhodnou možnost vysoké výtěžnosti[2] a efektivitu s inteligentním sledováním hladiny toneru.
Tiskněte až čtyřikrát více stran díky volitelným originálním tonerovým kazetám HP s vysokou výtěžností a technologií JetIntelligence.[2,4,5]


Exkluzivní technologie zamezující padělání od společnosti HP pomůže chránit vaši firmu před falešnými kazetami. Tato inovativní technologie pomáhá spravovat firemní náklady a zachovat normy kvality ve všech tiskových zařízeních.
Inovativní technologie zamezující padělání vám zaručí autentickou kvalitu HP, za kterou jste si zaplatili.
Tiskněte stránky v profesionální kvalitě při vysokých rychlostech díky tonerovým kazetám HP, které usnadňují tisk. Nechte si zasílat výstrahy na nutnost výměny a instalace nových kazet.[6] Kazety můžete zdarma recyklovat v programu HP Planet Partners.[7]
Plánujte dopředu – pomocí aplikace HP Web Jetadmin můžete sledovat spotřebu toneru a využití běžného spotřebního materiálu.[6]

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 5 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 89A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 5 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 5000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP LaserJet Enterprise M507, řada HP LaserJet Enterprise MFP M528 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 5000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 7500 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 6.2 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 192018046627 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1100 x 740 x 1139 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 362 x 102 x 198 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1098 x 942 x 1134 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 362 x 102 x 198 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 27 |
| Počet kartonů na paletu | 135 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 21 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 105 |
| Množství na paletě | 135 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF289A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 138,1 kg |
| Hmotnost balení | 1,12 kg |
| Hmotnost palety | 171,7 kg |
| Hmotnost | 0,77 kg |
HP 89A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 5 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 362 x 102 x 198 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 362 x 102 x 198 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1098 x 942 x 1134 mm |
| Hmotnost | 0,77 kg |
| Hmotnost balení | 1,12 kg |
| Hmotnost palety | 171,7 kg |
| Množství na paletě | 135 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 21 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |