HP 81A tisková kazeta černá, CF281A
Popis produktu:
HP 81A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 10 500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 391 × 193 × 300 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 391 × 193 × 300 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 173 x 965 x 1 044 mm |
| Hmotnost | cca 1,71 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,47 kg |
| Hmotnost palety | 131,7 kg |
| Množství na paletě | 45 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 12 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Enterprise M604, M605, M606, M630
Barva: černá
Výdrž: 10500 stran
Ideální pro malé až středně velké týmy a podnikové zákazníky, kteří chtějí tonerovou kazetu, která pomáhá zajistit konzistentní, vysoce kvalitní tisk, šetří čas a zdroje a optimalizuje tisk v kanceláři.


Tiskněte profesionálně vypadající dokumenty, kterými se vaše firma může pyšnit – stránku za stránkou.
Spolehněte se na originální černý toner HP, který poskytuje sytý text, ostrou grafiku a působivé firemní dokumenty.
Chraňte přírodní zdroje, tiskněte ve velkém objemu a spolehněte se na bezplatnou, snadnou recyklaci kazet v rámci programu HP Planet Partners.[2]
Tiskněte až 25 000 stran s volitelnými originálními tonerovými kazetami HP LaserJet s vysokou výtěžností.[3]


Zvyšte kancelářskou efektivitu: tiskněte rychle a snadno vyměňujte kazety.
Zvyšte produktivitu v kanceláři díky originálnímu toneru HP, který je určený pro rychlý tisk.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 10 500 |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 81A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 10 500 stran) |
| Výtěžnost stránek | 10500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Průchozí multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M630z, multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M630f, multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M630dn |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 10500 |
| Základní černobílá výtěžnost | 10500 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 16 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 9.9 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 887758147894 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 173 x 772 x 1 049 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 391 × 193 × 300 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 173 x 965 x 1 044 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 391 × 193 × 300 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku, Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 15 |
| Počet kartonů na paletu | 45 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 36 |
| Množství na paletě | 45 |
| Stohovací číslo pro krabici | 12 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF281A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 109,4 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,47 kg |
| Hmotnost palety | 131,7 kg |
| Hmotnost | cca 1,71 kg |