HP tisková kazeta černá velká 2 pack, CF280XD
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Pro M401, M425
Barva: černá
Výdrž: 2 x 6900 stran
Ideální pro zákazníky, kterým záleží na kvalitě a kteří chtějí ve velkých objemech tisknout profesionální dokumenty.


Více tisku, který neovlivní váš rozpočet. Dvojbalení vysokokapacitních originálních kazet HP LaserJet je ekonomičtější než samostatné kazety. S dvojbalením vysokokapacitních kazet snížíte náklady na tisk. Stačí si objednat jeden produkt, takže ušetříte na poštovném.
Více tisku, který neovlivní váš rozpočet. Dvojbalení velkokapacitních originálních kazet HP LaserJet je ekonomičtější než samostatné kazety. S dvojitým balením velkokapacitních kazet snížíte náklady na tisk. A ušetříte na poštovném.


Nakupujte spotřební materiál snadno prostřednictvím služby HP SureSupply[1]. Když je načase vložit novou kazetu, díky konstrukci kazet HP bude výměna rychlá a snadná. Recyklujte staré tonerové kazety prostřednictvím programu HP Planet Partners[2].
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Na kazetu: 6 900 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 80X |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 2x černá (cca 13 800 stran) |
| Výtěžnost stránek | 6900 |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP LaserJet Pro 400 M401; Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Pro 400 M425 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 18 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 6.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 886112379643 |
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 x 810 x 1 061 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 344 x 227 x 228 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 810 x 1 061 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 344 x 227 x 228 mm |
| Země původu | Vyrobeno v USA, Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 11 |
| Počet kartonů na paletu | 44 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 11 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na evropské paletě | 44 |
| Množství na paletě | 44 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF280XD |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 134,9 kg |
| Hmotnost balení | 2,6 kg |
| Hmotnost palety | 134,9 kg |
| Hmotnost | 2 kg |