HP 32A zobrazovací válec, CF232A
Popis produktu:
HP 32A Originální zobrazovací válec LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 0 až 95 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 23 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 365 x 97 x 102 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 365 x 97 x 102 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1100 x 961 x 1266 mm |
| Hmotnost | cca 0,2 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,42 kg |
| Hmotnost palety | 154,8 kg |
| Množství na paletě | 319 |
| Počet vrstev v paletě | 11 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 23 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Tiskový válec určený pro laserové tiskárny HP. Životnost tohoto válce je až 23000 stran.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Pro M203, M227, LaserJet Ultra M206, M230
Životnost až: 23000 stran
Barva: černá
C-Print PREMIUM drum HP CF232A / HP 32A Velmi kvalitní renovované tonery C-Print srovnatelné s originálem. Renovované kazety splňují nejpřísnější měřítka výroby pro zajištění maximální kvality a proto jsou plně srovnatelné s novými náplněmi OEM vyrobců. Renovační proces zbytečně neprodukuje další odpad, který by zatěžoval životní prostředí.
- Barva: černá
- Objem: 23000 stran
- Kompatibilita: LASERJET PRO M203 / LASERJET PRO M227 / LASERJET ULTRAM206 / LASERJET ULTRAM230
Ideální pro tisk většího množství dokumentů v profesionální kvalitě než kdy dříve[1] a pro zajištění konzistentního tisku s technologií zamezující padělání.


Přinášíme přidanou hodnotu. Originální zobrazovací válce HP s technologií JetIntelligence dodávají více stránek než kdy dříve.[1] Sledujte snadno počet zbývajících stran a kontrolujte tisk, za který jste zaplatili.[2]
Vaše investice se vám vyplatí ještě více díky technologii maximalizace počtu stran, která poskytuje více stran na kazetu než předchozí verze tonerových kazet HP.[1]
Tiskněte rychle a kvalitně, jak byste od tiskáren HP LaserJet Pro očekávali. Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence byly navrženy pro využití v tiskárnách a multifunkčních tiskárnách HP. Dosáhněte konzistentní a profesionální kvality a vyhněte se opakovanému tisku.
S originálními zobrazovacími válci HP s technologií JetIntelligence se můžete spolehnout na konzistentní kvalitu.


Pomozte chránit svou firmu před falešnými kazetami díky exkluzivní technologii zamezující padělání. Spravujte náklady s inovativní technologií, která pomáhá udržovat normy kvality pro tiskárny a multifunkční tiskárny HP LaserJet Pro.
Nenechte se zmást alternativami napodobujícími originální produkty HP. Mějte jistotu, že získáte kvalitní produkt, za který jste zaplatili.
Tiskněte tisíce stran na tiskárně nebo multifunkční tiskárně HP LaserJet Pro. Díky originálním zobrazovacím válcům HP s technologií JetIntelligence, které pomáhají chránit vaše investice a umožňují tiskárnám dosáhnout optimálního výkonu, se můžete spolehnout na konzistentní a působivou kvalitu i výkon.
Spolehněte se na konzistentní kvalitu díky zobrazovacím válcům, které se přizpůsobí rychlosti tiskárny nebo multifunkční tiskárny HP.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 23 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 32A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 23 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 23000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Typ spotřebního materiálu | Imaging Drums |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP LaserJet Pro M203; Multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M227; Tiskárny HP LaserJet Ultra M206; Multifunkční tiskárna HP LaserJet Ultra M230 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 20 000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 20 000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 0 až 95 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32,5 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 889894797483 |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1100 x 763 x 169 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 365 x 97 x 102 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1100 x 961 x 1266 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 365 x 97 x 102 mm |
| Země původu | Vyrobeno ve Vietnamu |
| Počet kartonů na vrstvu | 29 |
| Počet kartonů na paletu | 319 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 23 |
| Počet vrstev v paletě | 11 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 230 |
| Množství na paletě | 319 |
| Stohovací číslo pro krabici | 44 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF232A |
| Kód UNSPSC | 44103109 |
| Hmotnost palety | 117,3 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,42 kg |
| Hmotnost palety | 154,8 kg |
| Hmotnost | cca 0,2 kg |