HP 131A CF213A
Popis produktu:
HP 131A Purpurová originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 1 800 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 365 × 100 × 110 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 365 × 100 × 110 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 139 mm |
| Hmotnost | cca 0,6 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,8 kg |
| Hmotnost palety | 193,3 kg |
| Množství na paletě | 216 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 24 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Pro M251, M276
Barva: purpurová
Výdrž: 1800 stran
C-Print toner HP CF213A | HP 131A | Magenta | 1800K (RE) Velmi kvalitní renovované tonery C-Print srovnatelné s originálem. Renovované kazety splňují nejpřísnější měřítka výroby pro zajištění maximální kvality a proto jsou plně srovnatelné s novými náplněmi OEM vyrobců. Renovační proces zbytečně neprodukuje další odpad, který by zatěžoval životní prostředí.
Parametry
- Kód CF213A
- Barva magenta
- Kapacita 1800 stran
- Určeno pro LaserJet Pro 200 color M 251 n / LaserJet Pro 200 color M 251 nw / LaserJet Pro 200 color M 276 n / LaserJet Pro 200 color M 276 nw / LaserJet Pro 200 Series
Ideální řešení pro kancelářský tisk dokumentů a marketingových materiálů v profesionální kvalitě s konzistentními a vysoce kvalitními výsledky.


Maximalizujte působivost dokumentů tiskem v živých barvách.
Na spolehlivý tisk a vysoce kvalitní výsledky se můžete spolehnout i v náročných podmínkách.


Instalace během okamžiku – originální kazety HP byly navrženy pro rychlou a snadnou výměnu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 1 800 stran |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 131A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 1800 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1x purpurová (cca 1 800 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Barevné tiskárny HP LaserJet Pro 200 M251, multifunkční barevné tiskárny HP LaserJet Pro 200 M276 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 1800 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 25 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 19 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 4.5 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 886111334995 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 139 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 365 × 100 × 110 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 139 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 365 × 100 × 110 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 24 |
| Počet kartonů na paletu | 216 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 216 |
| Množství na paletě | 216 |
| Stohovací číslo pro krabici | 40 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF213A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 193,3 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,8 kg |
| Hmotnost palety | 193,3 kg |
| Hmotnost | cca 0,6 kg |