HP 05X Black Toner (6500 stran) pro LJ P2055, (CE505X) - originální
Popis produktu:
HP 05X Černá originální tonerová kazeta LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 6 500 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 340 x 113 x 225 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 340 x 113 x 225 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 160 x 930 x 1 263 mm |
| Hmotnost | cca 1,05 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,3 kg |
| Hmotnost palety | 224 kg |
| Množství na paletě | 130 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 26 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet P2055
Barva: černá
Výdrž: 6500 stran
C-Print toner HP CE505X | HP 05X | Black | 6500K - Premium Tonery C-Print PREMIUM garantují tu nejvyšší kvalitu tisku včetně barevné stálosti. Kazety PREMIUM jsou nezávadné z hlediska absence nežádoucích látek, jako například zpomalovačů hoření, taktéž známých jako DekaBDE (REACH) a absence těžkých kovů (RoHS).
Parametry
- Kód CE505X
- Barva black
- Kapacita 6500 stran
- Určeno pro LaserJet P2055
Ideální pro malé pracovní skupiny a jednotlivé uživatele ve firmách všech velikostí, které požadují každodenní tisk textu v kancelářských zprávách, fakturách a tabulkách.


Rychlý bezproblémový tisk šetří čas, takže se můžete během dne věnovat důležitějším úkolům. Jedinečné složení toneru poskytuje kvalitu a spolehlivost, kterou vyžaduje každá firma. Díky časově úsporné správě spotřebního materiálu je tisk produktivní a cenově dostupný.
Využívejte spolehlivý a konzistentní tisk díky originálním tiskovým kazetám HP. Neplýtvejte časem a penězi kvůli komplikacím s kazetami a opakovanému tisku.
Spolehněte se na uznávané vedoucí postavení společnosti HP v ochraně životního prostředí. Při všech aktivitách od návrhu výrobků po bezplatný a pohodlný program pro vrácení výrobků zprostředkující recyklaci originálních tiskových kazet HP LaserJet dodržuje společnost HP svůj závazek chránit životní prostředí.
Společnost HP se zaměřuje na vývoj energeticky úsporných a rycyklovatelných produktů


Díky originálním kazetám HP a toneru HP s jedinečným složením získáte konzistentní kvalitu tisku od první stránky až po poslední. Kazeta je navržena tak, aby poskytovala konzistentní výtěžnost za jakýchkoli podmínek.
Vyberte si originální produkty HP, se kterými dosáhnete bezproblémového tisku a nepřetržitého konzistentního výkonu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 6 500 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | CE505X |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 6 500 stran) |
| Výtěžnost stránek | 6500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna řady HP LaserJet P2055 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 35 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 6.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Číslo UPC | 883585695782 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 160 x 930 x 1 263 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 340 x 113 x 225 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 160 x 930 x 1 263 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 340 x 113 x 225 mm |
| Země původu | Vyrobeno v USA, Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 26 |
| Počet kartonů na paletu | 130 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 26 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 130 |
| Množství na paletě | 130 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Stohovací číslo pro paletu | 4 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE505X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 190 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,3 kg |
| Hmotnost palety | 224 kg |
| Hmotnost | cca 1,05 kg |