HP tisková kazeta černá, CE505A
Popis produktu:
HP 05A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 2 300 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 340 x 109 x 205 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 340 x 109 x 205 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1175 x 1000 x 1163 mm |
| Hmotnost | cca 0,85 kg |
| Hmotnost balení | cca 1 kg |
| Hmotnost palety | 200 kg |
| Množství na paletě | 145 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 29 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet P2035, P2055
Barva: černá
Výdrž: 2300 stran
C-Print toner HP CE505A | HP 05A | Black | 2300K - Premium Tonery C-Print PREMIUM garantují tu nejvyšší kvalitu tisku včetně barevné stálosti. Kazety PREMIUM jsou nezávadné z hlediska absence nežádoucích látek, jako například zpomalovačů hoření, taktéž známých jako DekaBDE (REACH) a absence těžkých kovů (RoHS).
Parametry
- Kód CE505A
- Barva black
- Kapacita 2300 stran
- Určeno pro LaserJet P2035 / P2055
Ideální pro malé pracovní skupiny a jednotlivé uživatele ve firmách všech velikostí, které požadují každodenní tisk textu v kancelářských zprávách, fakturách a tabulkách.


Rychlý bezproblémový tisk šetří čas, takže se můžete věnovat důležitějším firemním úkolům. Jedinečné složení toneru HP poskytuje kvalitu a spolehlivost, kterou vyžaduje každá firma. Díky časově úsporné správě spotřebního materiálu je tisk produktivní a cenově dostupný.
Využívejte spolehlivý a konzistentní tisk díky originálním tiskovým kazetám HP. Neplýtvejte časem a penězi kvůli komplikacím s kazetami a opakovanému tisku.
Spolehněte se na vedoucí postavení společnosti HP v oblasti ochrany životního prostředí. Společnost HP klade dlouhodobě důraz na ekologické hodnoty,[1] od návrhu produktů až po bezplatný program pro snadné vracení produktů, který zajišťuje recyklaci materiálů z originálních kazet HP LaserJet.
Společnost HP se zaměřuje na vývoj energeticky úsporných a rycyklovatelných produktů


Díky originálním kazetám HP a toneru HP s jedinečným složením získáte konzistentní kvalitu tisku od první stránky až po poslední. Kazeta je navržena tak, aby poskytovala konzistentní výtěžnost za jakýchkoli podmínek.
Vyberte si originální produkty HP, se kterými dosáhnete bezproblémového tisku a nepřetržitého konzistentního výkonu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 2 300 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | CE505A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 2 300 stran) |
| Výtěžnost stránek | 2300 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna řady HP LaserJet P2035 a P2055 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 36 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 5.6 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Číslo UPC | 883585695775 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1175 x 1000 x 1163 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 340 x 109 x 205 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1175 x 1000 x 1163 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 340 x 109 x 205 mm |
| Země původu | Vyrobeno v USA, Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 29 |
| Počet kartonů na paletu | 145 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 29 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 145 |
| Množství na paletě | 145 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Stohovací číslo pro paletu | 4 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE505A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 166 kg |
| Hmotnost balení | cca 1 kg |
| Hmotnost palety | 200 kg |
| Hmotnost | cca 0,85 kg |