HP tisková kazeta černá velká - 2 pack, CE390XD
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Enterprise M4555, M602, M603
Barva: černá
Výdrž: 2 x 24000 stran
Ideální pro zákazníky, kterým záleží na kvalitě a kteří chtějí ve velkých objemech tisknout profesionální dokumenty.


Dvojité balení velkokapacitních originálních kazet HP LaserJet je ekonomičtější než samostatné kazety. S dvojitým balením velkokapacitních kazet snížíte náklady na tisk. A ušetříte na poštovném.
Dvojbalení vysokokapacitních originálních kazet HP LaserJet je ekonomičtější než samostatné kazety.
Tiskněte bez starostí. Originální velkokapacitní tonerové kazety HP LaserJet byly navrženy k bezchybné spolupráci s tiskárnami a multifunkčními zařízeními HP. Zaujměte profesionálně vypadajícími dokumenty. O snadnou a bezplatnou recyklaci se postará společnost HP.
Ušetřete si cestu do obchodu a kupte si dvojbalení originálních kazet HP LaserJet.


Udržte si produktivitu a ušetřete čas. Objednáním dvojbalení velkokapacitních kazet ušetříte na poštovném. Díky jedné kazetě navíc budete mít rezervu pro případ, že by vám došel toner. Intuitivní výměnu kazety zvládne každý.
Udělejte profesionální dojem s ostrými černobílými dokumenty.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 24 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 90X |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 2x černá (cca 48 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 24000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Enterprise M4555, řada HP LaserJet Enterprise 600 M602/M603 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 15 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 13.5 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 886112379650 |
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 x 810 x 1 145 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 400 x 390 x 332 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 810 x 1 145 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 400 x 390 x 332 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 6 |
| Počet kartonů na paletu | 18 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 6 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na evropské paletě | 18 |
| Množství na paletě | 18 |
| Stohovací číslo pro krabici | 12 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE390XD |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 142,9 kg |
| Hmotnost balení | cca 6,8 kg |
| Hmotnost palety | 142,9 kg |
| Hmotnost | cca 5 kg |