HP 90X Black CE390X
Popis produktu:
HP 90X Černá originální tonerová kazeta LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Barva tiskového spotřebního materiálu | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 24 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 391 × 193 × 327 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 391 × 193 × 327 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1173 x 965 x 1125 mm |
| Hmotnost | cca 2,45 kg |
| Hmotnost balení | cca 3,33 kg |
| Hmotnost palety | 170,4 kg |
| Množství na paletě | 45 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 12 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Enterprise M4555 mfp
Barva: černá
Výdrž: 24000 stran
C-Print alternativní toner CE390X pro HP, černá barva, obsah 24000K C-Print toner HP CE390X | Black | 24000K - Premium Tonery C-Print PREMIUM garantují tu nejvyšší kvalitu tisku včetně barevné stálosti. Kazety PREMIUM jsou nezávadné z hlediska absence nežádoucích látek, jako například zpomalovačů hoření, taktéž známých jako DekaBDE (REACH) a absence těžkých kovů (RoHS)..
- Barva: černá
- Výtěžnost: 24000K
- Objem:
- Kompatibilita: HP LASERJET ENTERPRISE 600 M 602 DN / LASERJET ENTERPRISE 600 M 602 M / LASERJET ENTERPRISE 600 M 602 N / LASERJET ENTERPRISE 600 M 602 X / LASERJET ENTERPRISE 600 M 603 DN / LASERJET ENTERPRISE 600 M 603 N / LASERJET ENTERPRISE 600 M 603 XH / LASERJET ENTERPRISE M 4500 SERIES / LASERJET ENTERPRISE M 4555 F MFP / LASERJET ENTERPRISE M 4555 FSKM MFP / LASERJET ENTERPRISE M 4555 H MFP / LASERJET ENTERPRISE M 4555 MFP / LASERJET ENTERPRISE M 4555 SERIES / LASERJET M 4500 SERIES / LASERJET M 4555 F MFP / LASERJET M 4555 FSKM MFP / LASERJET M 4555 H MFP / LASERJET M 4555 MFP / LASERJET M 4555 SERIES
Skvělé řešení pro kanceláře vyžadující stálý tisk dokumentů v profesionální kvalitě – to vše zajistí tonerová kazeta obsahující energeticky úsporný toner.


Zvyšte svou efektivitu – používejte originální tonerové kazety HP LaserJet. Vylepšený toner HP zasychá rychleji, a proto je možné dosáhnout vynikající kvality dokumentů i při rychlém tisku. Kazety se snadno a rychle instalují a jsou vhodné zejména pro častý tisk.
Rychlý tisk bez újmy na kvalitě – optimální výsledky tisku za všech okolností. Vylepšený toner HP se rozpouští při nízké teplotě, rychle zasychá a zaručuje stálou kvalitu tisku při vysoké rychlosti.
Tiskněte dokumenty v profesionální kvalitě a zajistěte své firmě bezproblémový tisk. Tiskněte sytý text a ostré, černobílé obrázky – na každé stránce. Originální tonerové kazety HP LaserJet byly navrženy k bezchybné spolupráci s tiskárnami. Konzistentnost výsledků byla potvrzena rozsáhlým testováním.
Optimalizujte tiskový výkon s vylepšeným tonerem HP.


Spolehněte se na vedoucí postavení společnosti HP v oblasti ochrany životního prostředí. Originální kazety HP LaserJet s vylepšenými tonery zvyšují úspornost tisku[2], a navíc byly navrženy s ohledem na životní prostředí. Díky programu HP Planet Partners můžete tonerové kazety recyklovat odpovědným způsobem.[4]
Spolehněte se na snadnou instalaci a údržbu díky originálním tonerových kazet HP LaserJet pro multifunkční tiskárny. Díky černým tonerovým kazetám navrženým pro častý tisk ušetříte finance a omezíte dobu, kdy není tiskárna dostupná.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 24 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 90X |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 24 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 24000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Enterprise M4555, řada HP LaserJet Enterprise 600 M602/M603 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 0,15 |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 13.5 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | Nepoužívá se |
| Čárový kód palety | Not applicable |
| Číslo UPC | 884962517765 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1173 x 772 x 1130 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 391 × 193 × 327 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1173 x 965 x 1125 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 391 × 193 × 327 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku, Číně |
| Oblastní dostupnost | US, CA, EMEA, AP, LAR, JP |
| Počet kartonů na vrstvu | 15 |
| Počet kartonů na paletu | 45 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 36 |
| Množství na paletě | 45 |
| Stohovací číslo pro krabici | 12 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE390X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 140,4 kg |
| Hmotnost balení | cca 3,33 kg |
| Hmotnost palety | 170,4 kg |
| Hmotnost | cca 2,45 kg |
HP CE390X č. 90X
Originální černý vysokokapacitní toner č. 90X HP CE390X pro laserové tiskárny HP LaserJet M4555.Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Enterprise M4555, HP LaserJet Enterprise 600 M601 (pouze modely CE390A), M602, M603.
• Zvyšte svou účinnost – používejte originální tonerové kazety HP LaserJet. Vylepšený toner HP zasychá rychleji, a tak je možné dosáhnout rychlého tisku ve vynikající kvalitě. Rychlá a snadná instalace. • Díky sytému textu a ostrým černobílým obrázkům uděláte na všechny dojem profesionála. Tonerové kazety navržené a testované pro optimální kvalitu a výkon vám zajistí stálou kvalitu tisku – na všech stránkách. • Spolehněte se na vedoucí postavení společnosti HP na poli ochrany životního prostředí. Originální kazety HP LaserJet s vylepšenými tonery zvyšují úspornost tisku, a navíc jsou navrženy s ohledem na životní prostředí. Díky programu HP Planet Partners můžete tonerové kazety recyklovat zodpovědným způsobem.
Tonerové kazety HP 90X LaserJet zaručují stálý tisk dokumentů v profesionální kvalitě a zvyšují účinnost celé kanceláře. Tiskněte rychle, avšak ne na úkor kvality. Tiskněte sytý text a ostré obrázky, a navíc ušetříte náklady na energii.
Průměrná výtěžnost kazety je 24 000 standardních stránek. Uváděná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
ost kazety je 24 000 standardních stránek. Uváděná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.