HP 90A Black CE390A
Popis produktu:
HP 90A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 10 000 stran |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 391 × 193 × 300 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 391 × 193 × 300 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 173 x 965 x 1 044 mm |
| Hmotnost | cca 1,71 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,47 kg |
| Hmotnost palety | 131,7 kg |
| Množství na paletě | 45 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 12 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet M4555, 600 M601, M602, M603
Barva: černá
Výdrž: 10000 stran
HP CE390A č. 90A
Originální černý toner č. 90A HP CE390A pro laserové tiskárny HP LaserJet M4555.Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Enterprise M4555, HP LaserJet Enterprise 600 M601 (pouze modely CE390A), M602, M603.
• Zvyšte svou účinnost – používejte originální tonerové kazety HP LaserJet. Vylepšený toner HP zasychá rychleji, a tak je možné dosáhnout rychlého tisku ve vynikající kvalitě. Rychlá a snadná instalace. • Díky sytému textu a ostrým černobílým obrázkům uděláte na všechny dojem profesionála. Tonerové kazety navržené a testované pro optimální kvalitu a výkon vám zajistí stálou kvalitu tisku – na všech stránkách. • Spolehněte se na vedoucí postavení společnosti HP na poli ochrany životního prostředí. Originální kazety HP LaserJet s vylepšenými tonery zvyšují úspornost tisku, a navíc jsou navrženy s ohledem na životní prostředí. Díky programu HP Planet Partners můžete tonerové kazety recyklovat zodpovědným způsobem.
Tonerové kazety HP 90A LaserJet zaručují stálý tisk dokumentů v profesionální kvalitě a zvyšují účinnost celé kanceláře. Tiskněte rychle, avšak ne na úkor kvality. Tiskněte sytý text a ostré obrázky, a navíc ušetříte náklady na energii.
Průměrná výtěžnost kazety je 10 000 standardních stránek. Uváděná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
ndardních stránek. Uváděná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.