HP 85A Black CE285A
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Pro P1102, P1102w, M1132, M1212, M1214, M1217
Barva: černá
Výdrž: 1600 stran
C-Print toner HP CE285A | HP 85A | Black | 1600K - Premium Tonery C-Print PREMIUM garantují tu nejvyšší kvalitu tisku včetně barevné stálosti. Kazety PREMIUM jsou nezávadné z hlediska absence nežádoucích látek, jako například zpomalovačů hoření, taktéž známých jako DekaBDE (REACH) a absence těžkých kovů (RoHS).
Parametry
- Kód CE285A
- Barva black
- Kapacita 1600 stran
- Určeno pro LaserJet Pro P1100 / M1130 / M1210
Zboží s poškozeným obalem
Poškozený obal typ B
Neporušený originální produkt v originální neotevřené krabici. Obal může mít 2-3 malá poškození, může být polepený etiketami, lehce popsaný, zašpiněný, poškrábaný, promáčknutý či natržený.
Další možné typy poškození obalu
Upozorňujeme, že produkt nemusí být vždy dostupný ve všech typech poškození.
Poškozený obal typ A
Neporušený originální produkt v originální neotevřené krabici. Obal vypadá téměř jako nový, mohou z něj být odstraněné etikety, může být lehce zašpiněný, je bez etiket a nápisů. Může být lehce poškrábaný, promáčknutý či natržený.
Poškozený obal typ C
Neporušený originální produkt v originální neotevřené krabici. Obal může mít více než 3 poškození, může být ve větší míře polepený etiketami, popsaný, zašpiněný, poškrábaný, promáčknutý či natržený. U produktů HP může být poškozen hologram.
Poškozený obal typ D
Neporušený originální produkt v originální otevřené krabici. Obal může být v různé míře poškozený, polepený etiketami, popsaný, zašpiněný, poškrábaný, promáčknutý či natržený. Produkt nemusí být v originálním sáčku. V případě, že je originální produkt výrobcem dodáván s originálním sealem, je tento seal neporušený. U produktů HP může být poškozen hologram.
Originalita, záruka a reklamace, skladová dostupnost:
- jedná se o vždy o originální produkt v originálním obalu
- obal produktu je poškozen - míra poškození v názvu označená jako typ A-D je dále vysvětlena v popisu produktu a demonstrována na přiložených ilustračních fotografiích
- produkt je plně funkční, nepoškozený a vztahuje se na něj plná záruka
- produkt nemusí být dostupný ve všech typech poškození
- jedná se o speciální nabídku s omezenou skladovou zásobou, platí jen do vyprodání zásob
- skladová zásoba je pouze orientační - objednáváte produkt, který je dostupný na externím skladě dodavatele. Vámi objednané produkty mohou být rychle vyprodány. O takové skutečnosti Vás bude informovat Váš obchodník.
- zboží s poškozeným obalem nelze vrátit
- u zboží s poškozeným obalem nelze reklamovat poškození obalu
- vzhledem k charakteru a povaze je toto zboží pouze na závaznou objednávku
HP 85A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 1 600 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 375 × 113 × 125 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 375 × 113 × 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 x 820 x 1149 mm |
| Hmotnost | 0,62 kg |
| Hmotnost balení | 0,83 kg |
| Hmotnost palety | 159,9 kg |
| Množství na paletě | 168 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |