HP tisková kazeta azurová, CE271A
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Enterprise M750dn M750n, M750xh
Barva: azurová
Výdrž: 15000 stran
Ideální pro kanceláře, které tisknou barevné firemní dokumenty a marketingové materiály a požadují vysoce věrné obrázky a grafiku.


Maximalizujte působivost vašich dokumentů – používejte originální tonerové kazety HP s technologií HP ColorSphere. Tiskněte obrázky a grafiku ve fotografické kvalitě s lesklým zářivým vzhledem. Tiskněte marketingové materiály přímo ve své kanceláři a ušetřete čas i peníze.
Udržujte nízké náklady na tisk a zůstaňte produktivní. Originální tonerové kazety HP Color LaserJet zajišťují bezproblémový tisk s trvalými výsledky. Zabraňte plýtvání spotřebním materiálem a nákladným zpožděním s kazetami, které zajišťují výjimečnou spolehlivost.


Pomocí inteligentních funkcí originálních tonerových kazet HP můžete sledovat využití kazet a pohodlně je doobjednávat. Díky automatickému odstranění krycí pásky je instalace snadná a rychlá. Snadná recyklace – kazety vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou zodpovědným způsobem recyklovány.[2]
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 15 000 stran |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 650A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 15000 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1x azurová (cca 15 000 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Color LaserJet Enterprise CP5520, řada tiskáren HP Color LaserJet Enterprise M750 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 15000 |
| Barevná výtěžnost | 15000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 95 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10 až 70 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 27 ?C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 17 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 ?C |
| Celkem CO2e (kg) | 11.6 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Číslo UPC | 884962161173 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 049 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 492 x 188 x 225 mm |
| Země původu | Čína; Japonsko; Spojené státy americké |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 9 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 36 |
| Stohovací číslo pro paletu | 16 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE271A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost balení | cca 2,62 kg |
| Hmotnost palety | 114,6 kg |
| Hmotnost | cca 1,80 kg |