HP tisková kazeta černá velká, CE260X
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Enterprise CP4525
Barva: černá
Výdrž: 17000 stran
Ideální pro zákazníky, kteří tisknou obchodní dokumenty a marketingové materiály.


Tiskněte vynikající obchodní dokumenty s ostrým černým textem pomocí originálních kazet HP s tonerem ColorSphere. Získejte tisk v kanceláři v kvalitě z fotografického obchodu – toner HP je kompatibilní s širokou řadou laserových papírů a dodává trvalé výsledky.
Print photo-quality black-and-white images for marketing and business materials that get noticed. This toner’s gloss delivers better image contrast, increased brightness and a luminous look.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Průměrná nepřetržitá výtěžnost černé kazety je 17 000 standardních stran. Uváděná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 649X |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 17 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 17000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Color LaserJet CP4525 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 13 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 884420186823 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 170 x 800 x 1 009 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 390 x 164 x 214 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 185 x 1 000 x 1 212 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 390 x 164 x 214 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně a Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 18 |
| Počet kartonů na paletu | 90 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 14 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 56 |
| Množství na paletě | 90 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE260X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 123,5 kg |
| Hmotnost balení | 1,84 kg |
| Hmotnost palety | 186,1 kg |
| Hmotnost | 1,3 kg |