HP tisková kazeta černá velká, CE250X
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet CP3525, CM3530
Barva: černá
Výdrž: 10500 stran
C-Print toner HP CE250X | HP 504X | Black | 10500K (RE) Velmi kvalitní renovované tonery C-Print srovnatelné s originálem. Renovované kazety splňují nejpřísnější měřítka výroby pro zajištění maximální kvality a proto jsou plně srovnatelné s novými náplněmi OEM vyrobců. Renovační proces zbytečně neprodukuje další odpad, který by zatěžoval životní prostředí.
Parametry
- Kód CE250X
- Barva black
- Kapacita 10500 stran
- Určeno pro Color LaserJet CM 3500 Series / Color LaserJet CM 3530 FS MFP / Color LaserJet CM 3530 MFP / Color LaserJet CP 3520 Series / Color LaserJet CP 3525 / Color LaserJet CP 3525 DN / Color LaserJet CP 3525 N / Color LaserJet CP 3525 Series / Color LaserJet CP 3525 X
Je ideální pro velkoobjemový tisk pro malé pracovní týmy z velkých i malých firem, které vyžadují kancelářský tisk profesionální kvality a možnosti tisku marketingových materiálů přímo ve firmě.


Vylepšený toner HP ColorSphere produkuje vyšší lesk a větší vnímaný rozsah barev.
Přizpůsobeno pro různé potřeby firem – můžete si vybrat ze dvou velikostí originálních černých tonerových kazet HP.


S tonerem HP ColorSphere získáte vysokou rychlost tisku bez omezení kvality.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 10 500 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 504X |
| Prázdná hmotnost | 1,040 kg |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 10 500 stran) |
| Výtěžnost stránek | 10500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna řady HP Color LaserJet CP3525, multifunkční tiskárna HP Color LaserJet CM3530 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 80% RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10 až 80% RH |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 13 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 6.7 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 883585595693 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 183 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 390 × 164 × 206 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 183 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 390 × 164 × 206 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku a Číně |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 14 |
| Počet kartonů na paletu | 70 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 14 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 70 |
| Množství na paletě | 70 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Stohovací číslo pro paletu | 4 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE250X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 152 kg |
| Hmotnost balení | 1,74 kg |
| Hmotnost palety | 152 kg |
| Hmotnost | 1,2 kg |