HP no 771 - černá/červená tisková hlava, CE017A
Popis produktu:
HP 771 Matná černá/chromatická červená tisková hlava DesignJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matná černá / chromatická červená |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 oC |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 40 oC |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Množství na paletě | 1920 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tisková hlava |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Designjet Z6200 Barva: matná černá, chromaticky červená
Tiskněte širokou řadu výstupů od plakátů po vynikající fotografie, od map po umělecké výtisky a další vnitřní použití jako materiály k vystavení na prodejních místech a podsvícené poutače.

Tiskněte pro širokou škálu použití, od výkresů po materiály ve fotografické kvalitě k vystavení na prodejních místech. Dosáhněte fotografické kvality obrazu při vysoké rychlosti tisku a ohromte zákazníky rychlou odezvou.
Hladký průběh tisku zajišťují tiskové hlavy HP DesignJet. Díky tiskovým hlavám HP, které jsou navrženy pro spolehlivý a bezproblémový provoz, se vyhnete prodlevám a přerušením.
Při nutnosti provést výměnu tiskových hlav obdržíte upozornění. Šetřete časem – výměna tiskové hlavy je snadná a rychlá. Vestavěná inteligentní technologie maximalizuje životnost tiskových hlav, budete tedy méně často muset přerušovat práci.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Barvy kazet | Matte Black; Red |
| Výběrovost | 771 |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matná černá / chromatická červená |
| Trysky tiskové hlavy | 2112 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 22,23 mm |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Řada fotografických tiskáren HP DesignJet Z6200 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 ?C |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 40 ?C |
| Celkem CO2e (kg) | 3.9 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 15 měsíců od data výroby |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10884962986438 |
| Čárový kód palety | 20884962986435 |
| Číslo UPC | 884962986431 |
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 365 × 298 × 150 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na paletu | 80 |
| Větší množství hlavní krabice | 24 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro krabici | 8 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE017A |
| Kód UNSPSC | 44103110 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,85 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Hmotnost | 0,07 kg |