HP 920XL originální inkoustová kazeta azurová CD972AE
již se neprodává
Popis produktu:
HP 920XL Azurová originální inkoustová kazeta s vysokou výtěžností
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 6 ml |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 700 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet 6500 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 70 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80% RH |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 072 mm |
| Hmotnost | 0,03 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 199,27 kg |
| Množství na paletě | 3360 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Originální inkoustová náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Officejet 6000, 6500, 6500A, 7000, 7500A
Barva: azurová
Objem: 6 ml
Určeno pro uživatele v domácích kancelářích, kteří potřebují levnější profesionální barevný tisk.

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 700 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 920XL |
| Prázdná hmotnost | 0,010 kg |
| Inkoustová kapka | 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 700 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 700 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet 6500 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 6 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 336 HDW, 336 LDW |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Officejet 6500 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80% RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80% RH |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 70 °C |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10884420649271, (BGY) 10884420649288 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20884420649278, (BGY) 20884420649285 |
| Číslo UPC | (231) 884420649311; (241) 884420649328; (251) 884420649335; (301) 884962546116; (BGX) 884420649274; (BGY) 884420649281 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 553 × 225 × 116 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 072 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 072 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 56 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Větší množství hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3360 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CD972AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 3,11 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 199,27 kg |
| Hmotnost | 0,03 kg |