HP 36A DoublePack Black CB436AD
Popis produktu:
HP 36A Dvojbalení černé originální tonerové kazety LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Na kazetu: cca 2 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 375 x 226 x 125 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 375 x 226 x 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 149 mm |
| Hmotnost | cca 1,58 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,66 kg |
| Hmotnost palety | 153,3 kg |
| Množství na paletě | 80 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 10 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet M1120, M1120n, M1522n, M1522nf, P1505, P1505n
Barva: černá
Výdrž: 2 x 2000 stran
Ideální pro zákazníky s velkoobjemovým tiskem v domácnostech, nejmenších a malých kancelářích.


Spolehněte se na originální tonery HP, které zajišťují působivé výtisky a výjimečnou kvalitu tisku za všech okolností.


Originální tonerové kazety HP umožňují konzistentní, nepřetržitý tisk odpovídající vašim pracovním potřebám.
Prezentujte svou firmu pomocí špičkových výtisků a odlište svou práci od ostatních.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Na kazetu: cca 2 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 36A |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 2x černá (cca 4 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 2000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP LaserJet P1505/P1505n |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 27 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 884962022368 |
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 149 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 375 x 226 x 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 149 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 375 x 226 x 125 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Oblastní omezení prodeje | V prodeji pouze v Rusku, ve Společenství nezávislých států, v regionu NWCA, v Jižní Africe, na Středním východě, v Turecku a v Izraeli |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 |
| Počet kartonů na paletu | 117 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 10 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na evropské paletě | 80 |
| Množství na paletě | 80 |
| Stohovací číslo pro krabici | 36 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CB436AD |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 153,3 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,66 kg |
| Hmotnost palety | 153,3 kg |
| Hmotnost | cca 1,58 kg |