HP 823A (CB380A, černá)
již se neprodává
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet CP6015 Barva: černá Výdrž: 16500 stran
Ideální pro tisk konzistentních, vysoce kvalitních černobílých stran při vysokých rychlostech, na které jsou vaše tiskárna nebo multifunkční zařízení HP připraveny, a současná ochrana proti podvodům.


Navrženo pro široké spektrum požadavků. Vylepšený toner HP ColorSphere dokáže produkovat dynamickou škálu jasných barev s vysokým leskem a konzistentností. Ať už jej použijete pro každodenní pracovní dokumenty nebo profesionální marketingové materiály, výsledky jsou vždy brilantní.
Spolehlivý tisk je motorem produktivity. Toner HP ColorSphere a inteligentní technologie v kazetě umožňují rychlý a spolehlivý tisk vysoké kvality. Bezproblémový tisk šetří čas, zvyšuje produktivitu a snižuje celkové náklady na tisk.


Udržujte svou kancelář v plynulém chodu pomocí funkcí pro správu, které umožňují originální tonerové kazety HP. Inteligentní rozhraní tiskové kazety komunikuje s tiskárnou, což umožňuje mapování využití a upozorňování, takže budete vždy vědět, kdy je třeba zakoupit náhradní spotřební materiál.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 16 500 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | CB380A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 16 500 stran) |
| Výtěžnost stránek | 16500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Color LaserJet CP6015 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 16500 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 16500 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 17 až 25 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 13 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 5.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Číslo UPC | 882780510333 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 790 × 1 143 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 584 x 130 x 195 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 790 × 1 143 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 584 x 130 x 195 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 15 |
| Počet kartonů na paletu | 75 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 60 |
| Množství na paletě | 75 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Stohovací číslo pro paletu | 4 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CB380A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 118 kg |
| Hmotnost balení | 1,55 kg |
| Hmotnost palety | 118 kg |
| Hmotnost | 0,85 kg |