Baseus datový kabel Cafule USB-C 2m 2A šedo-černý
Popis produktu:
Nabíjecí / datový kabel od značky Baseus. Kabel má ochraniu proti přepětí, přehřátí a zkratu. Kabel má koncovky USB a USB-C (3A; 2m; červená-černá).
Kabel Baseus Cafule
Baseus Cafule je vysoce kvalitní kabel USB - USB typu C, určený pro přenos dat a nabíjení zařízení. Díky zesílené konstrukci má zvýšenou odolnost proti přetržení (dodatečná ochrana na kabelu u zástrčky a silnější opletení dostupné pouze ve verzi Cafule). Navíc byly při konstrukci použity materiály zpevňující strukturu zástrček (např. hliník).
| Výrobce | Baseus |
| Model | Kabel Baseus Cafule USB pro typ C 2A 2M šedo-černý |
| Kód produktu | CATKLF-CG1 |
| Materiál | TPE, hliník, nylon |
| Délka | 200 cm |
| Výstupní proud | 2A MAX |
| Barva | Šedo-černá |
| Kompatibilita | Zařízení s konektory USB-C |
| Funkce | Přenos dat, synchronizace, nabíjení |