HP no 91 - matná černá ink. kazeta, C9464A
již se neprodává
Popis produktu:
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Designjet Z6100 Barva: matná černá Objem: 775 ml
Ideální pro malé a velké digitální tiskárny, fotolaboratoře, rychlotiskárny a veřejné kopírovací služby.

Inovativní fotografické inkousty HP nabízejí bezkonkurenční kombinaci fotografické kvality, odolnosti vůči vodě a mimořádné odolnosti vůči blednutí. Při zobrazení v interiéru odolávají výtisky blednutí déle než 1 rok bez laminace a déle než 3 roky s laminací; 200 a více let při umístění mimo přímé sluneční světlo[1]
Díky bezproblémovému tisku pomocí originálního spotřebního materiálu HP se vyhnete pokusům a omylům, které vás stojí čas. Fotografické inkousty HP jsou navrženy a testovány společně s tiskárnou, aby poskytovaly konzistentní vynikající výsledky napříč širokou škálou médií.
Inteligentní funkce vestavěná v originálních inkoustových kazetách HP nabízí úsporné prvky, včetně upozornění na potřebu výměny kazet. Kazety o objemu 775 ml zajišťují vysokou produktivitu a balení multipack obsahující 3 inkoustové kazety znamená další úspory.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Matte Black |
| Výběrovost | 91 |
| Prázdná hmotnost | 0,320 kg |
| Typy inkoustu | na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matně černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 775 ml |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet Z6100 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 95 % RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 30 % |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 40°C |
| Celkem CO2e (kg) | 2.7 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10882780987187 |
| Čárový kód palety | 20882780987184 |
| Číslo UPC | 883585266937 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 332 x 286 x 254 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 332 x 286 x 254 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 220 × 1 016 × 1 680 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 324 × 120 × 64 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 220 × 1 016 × 1 680 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 324 x 120 x 64 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 60 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 10 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Větší množství hlavní krabice | 10 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 600 |
| Stohovací číslo pro krabici | 5 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9464A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 11,54 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 11,54 kg |
| Hmotnost balení | 1,36 kg |
| Hmotnost palety | 706,96 kg |
| Hmotnost | 1,001 kg |