HP 91 Light Magenta a Light Cyan Printhead pro DJ Z6100, (C9462A) - originální - purpurová/magenta
Popis produktu:
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Designjet Z6100 Barva: světle červená, světle modrá
Ideální pro malé a velké digitální tiskárny, fotolaboratoře, rychlotiskárny a veřejné kopírovací služby.

Inovativní konstrukce tiskové hlavy HP pomáhá umístit inkoustové kapičky s absolutní přesností. Získáte živé barvy a jemné odstíny šedé s jasnými, ostrými čarami a textem. I při vysokých rychlostech tisku dosáhnete konzistentních výsledků.
Díky bezproblémovému tisku pomocí originálního spotřebního materiálu HP se vyhnete zbytečným pokusům a omylům, které vás stojí čas. Originální tiskové hlavy HP jsou navrženy a testovány společně s tiskárnou a fotografickými inkousty HP, aby poskytovaly konzistentní vynikající výsledky na široké škále médií.
Inteligentní funkce vestavěná v originálních inkoustových kazetách HP nabízí úsporné prvky, včetně upozornění na potřebu výměny kazet. Kazety o objemu 775 ml zajišťují vysokou produktivitu a balení multipack obsahující 3 inkoustové kazety znamená další úspory.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Barvy kazet | Light Cyan; Light Magenta |
| Výběrovost | 91 |
| Inkoustová kapka | 4 pl |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Světle purpurová a světlá azurová |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 2,16 cm |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet Z6100 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40°C |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 40°C |
| Celkem CO2e (kg) | 3.9 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 12 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10882780987163 |
| Čárový kód palety | 20882780987160 |
| Číslo UPC | 883585267262 |
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 365 × 298 × 150 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 365 x 298 x 150 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 325 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 |
| Počet kartonů na paletu | 80 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Větší množství hlavní krabice | 24 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro krabici | 8 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9462A |
| Kód UNSPSC | 44103110 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,85 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,85 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Hmotnost | 0,066 kg |