HP 56 Black (19ml) pro DJ 5550, PS 7x50 (C6656AE) - originální - černá/black
Popis produktu:
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Deskjet 450ci, 450cbi, 450wbt, 5145, 5150, 5151, 5550, 5552, 5650, 5652, 5655, 5850, 9650, 9670, 9680, 9680gp, Officejet 4105, 4110, 4212, 4215, 4219, 4252, 4255, 5505, 5510, 5515, 5605, 5607, 5610, 5615, 6110, PSC 1110, 1200, 1205, 1210, 1213, 1215, 1217, 1219, 1310, 1311, 1312, 1315, 1315s, 1317, 1340, 1350, 1355, 2105, 2108, 2110, 2115, 2171, 2175, 2179, 2210, 2410, 2510, Photosmart 7150, 7260, 7345, 7350, 7450, 7459, 7550, 7655, 7660, 7755, 7760, 7762, 7960, 7960gp, Digitální kopírka HP 410 Barva: černá Objem: 19 ml
Ideální pro uživatele, kteří tisknou textové projekty, včetně personalizovaných karet a plakátů, propagačních materiálů a brožur, bulletinů a profesionálních dokumentů.

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 520 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 56 |
| Prázdná hmotnost | 32,2 g |
| Inkoustová kapka | 17 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 520 stran) |
| Výtěžnost stránek | 520 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Deskjet 5550 Color Inkjet. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 19 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 416 |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 56 / C6656A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 56 / C6656A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 56 / C6656A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP Deskjet 450ci, 450cbi, 450wbt; HP Deskjet 5145, 5150, 5151, 5550, 5552; HP Deskjet 5650, 5652, 5655; HP Deskjet 5850; HP Deskjet 9650, 9670, 9680, 9680gp; Digitální kopírka HP 410; HP Officejet 4105, 4110; HP Officejet 4212, 4215, 4219, 4252, 4255; HP Officejet 5505, 5510, 5515; HP Officejet 5605, 5607, 5610, 5615; HP Officejet 6110; HP PSC 1110, 1200, 1205; HP PSC 1210, 1213, 1215, 1217, 1219; HP PSC 1310; HP PSC 1311, 1312, 1315, 1315s, 1317; HP PSC 1340, 1350, 1355; HP PSC 2105, 2108, 2110, 2115, 2171, 2175, 2179, 2210; HP PSC 2410, 2510; HP Photosmart 7150, 7260, 7345, 7350, 7450, 7459, 7550, 7655; HP Photosmart 7660, 7755, 7760, 7762, 7960, 7960gp |
| Segment zákazníků | Bohatší život |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 95 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 95 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 55 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -15 až 35 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2,0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10725184712118 |
| Čárový kód palety | 20725184712153 |
| Číslo UPC | (BA6) 829160799193; (UUQ) 884962780633; (UUS) 884962780626 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 579 x 194 x 251 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 140 × 112 × 35 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 x 1 200 x 1 154 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 112 x 140 x 35 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na paletu | 32 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C6656AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 5,4 kg |
| Hmotnost balení | 0,08 kg |
| Hmotnost palety | 196,5 kg |
| Hmotnost | 53,3 g |
Inkoustová kazeta HP C6656AE je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivý tisk. Tento černý inkoust je navržen pro širokou škálu tiskáren HP, včetně modelů jako HP Deskjet a HP Officejet. S kapacitou tisku až 520 stran a objemem inkoustu 19 ml poskytuje vynikající hodnotu a dlouhou životnost. Díky technologii HP Thermal Inkjet a 416 tryskám pro tisk je zajištěna vysoká kvalita a přesnost tisku.
Kazeta je vyrobena s ohledem na ekologii, obsahuje 55% recyklovaných materiálů a je zabalena v kompaktním balení, které usnadňuje manipulaci. HP zaručuje, že inkoustové kazety a tiskové hlavy jsou bez vad v materiálech a zpracování, což přispívá k celkové spokojenosti uživatelů. Tato kazeta je ideální volbou pro domácí i kancelářské použití, kde je kladen důraz na kvalitu tisku a spolehlivost.
HP 56 Černá originální inkoustová kazeta
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 17 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 19 ml |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 520 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Deskjet 5550 Color Inkjet. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -15 až 35 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 95 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 112 x 140 x 35 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 140 × 112 × 35 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 x 1 200 x 1 154 mm |
| Hmotnost | 53,3 g |
| Hmotnost balení | 0,08 kg |
| Hmotnost palety | 196,5 kg |
| Množství na paletě | 1920 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |