HP OMEN/17-db1003nc/AI9-365/17,3"/QHD/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Black/2R
Popis produktu:
HP OMEN 17 – gaming ve velkém stylu, na velkém displeji

Nadpis
Herní notebook HP OMEN 17 je ideální volbou pro vášnivé gamery. Zprostředkuje vám výkon pro hraní moderních her i kvalitní displej, jehož prostřednictvím se ponoříte do virtuálního světa. Tento model je vybaven velkým 17,3" IPS displejem, který produkuje obraz v ostrém rozlišení QHD.
- Seznam
Dále disponuje obnovovací frekvencí až 240 Hz, díky čemuž hladce vykresluje obrazové snímky, akci a dynamické objekty. Se 100% pokrytím barevné palety sRGB si na obrazovce vychutnáte bohaté a živé barvy. Základem výpočetního výkonu notebooku HP OMEN 17-db1003nc je procesor AMD Ryzen AI 9 365, který ve spojení s 32GB RAM DDR5 bez problémů rozjede moderní software i AAA herní tituly. CPU dále obsahuje integrovanou NPU jednotku, která je určena pro procesy umělé inteligence a jejich akceleraci. Navíc konfigurace obsahuje grafickou kartu NVIDIA GeForce RTX 5070 pro špičkový gaming ve vysoké rozlišení a s podporou moderních technologií jako Ray Tracing.

Nadpis
Notebook HP OMEN 17 přináší také pořádnou výbavu, kterou oceníte při hraní her, sledování multimédií a celkové produktivitě. Ozvučení v podání reproduktorů je zárukou povedeného audia. RGB podsvícená klávesnice osvítí vaše kroky i za slabého osvětlení a večerní herní seanci a potěší také infračervená Full HD webkamera s Windows Hello. Samozřejmostí je také SSD jednotka s kapacitou 1 TB, která uloží hry, filmy, videa ve vysokém rozlišení a další obsah a potřebná data načte během okamžiku.
- Seznam
HP Omen 17-db1003nc
Výkonný herní notebook s procesorem AMD Ryzen™ AI a grafikou NVIDIA® RTX™ 5070.
Nový OMEN 17 kombinuje působivý 17,3" IPS displej s rozlišením QHD (2560 × 1440 px) a obnovovací frekvencí 48–240 Hz s pokročilým procesorem AMD Ryzen™ AI 9 365 obsahujícím Neural Processing Unit (NPU) pro AI aplikace. Grafický výkon zajišťuje NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 s 8 GB vyhrazené paměti GDDR7.
Notebook nabízí 32GB DDR5-5600 paměti a rychlé 1TB PCIe® NVMe™ SSD úložiště pro plynulý chod náročných her. Displej podporuje 100% sRGB barevný prostor, technologii AMD FreeSync™ Premium a má dobu odezvy pouze 3 ms. Klávesnice s 1zónovým RGB podsvícením a numerickým blokem doplňuje herní výbavu.
- AMD Ryzen AI 9 365 procesor s 10 jádry a AI funkcemi (50 NPU TOPS, Copilot+ PC)
- 17,3" IPS displej QHD (2560 × 1440 px) s obnovovací frekvencí 48–240 Hz a 100 % sRGB
- NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 s 8 GB vyhrazené paměti GDDR7 pro náročné hraní
- 32GB DDR5-5600 paměti a 1TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD pro rychlý přístup k datům
- AMD FreeSync™ Premium a doba odezvy 3 ms pro plynulý herní zážitek
- 1zónová RGB klávesnice s numerickým blokem a HP Imagepad touchpad
- Infračervená FHD kamera s Windows Hello a HyperX vyladěný zvuk
- Wi-Fi 6 (2×2), Bluetooth® 5.4 a kompletní konektivita včetně USB-C®
Pokročilé AI funkce Procesor AMD Ryzen™ AI 9 365 s integrovanou neurální procesorovou jednotkou (NPU) poskytuje až 50 NPU TOPS výkonu pro generativní umělou inteligenci a pokročilé AI nástroje.
Prémiový displej a grafika 17,3" IPS panel s rozlišením QHD nabízí variabilní obnovovací frekvenci (VRR), certifikaci Eyesafe® pro tlumení modrého světla a technologii potlačení blikání pro komfortní hraní.
Udržitelnost Notebook obsahuje recyklované materiály včetně plastů končících v oceánech a má certifikace EPEAT® Gold s Climate+ a ENERGY STAR® pro environmentálně odpovědný provoz.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: AMD Ryzen™ AI 9 365 (max. 5,0 GHz, 24 MB cache, 10 jader, 20 vláken) Operační paměť: 32 GB DDR5-5600 MT/s (2× 16 GB) Úložiště: 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD Grafika: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7) Displej: 17,3" IPS QHD (2560 × 1440 px), 48–240 Hz, 3 ms, 300 nitů, 100 % sRGB Konektivita: Wi-Fi 6, Bluetooth® 5.4, USB-C, 3× USB, HDMI 2.1, RJ-45 Operační systém: Windows 11 Home Rozměry: 397,5 × 277,9 × 30 mm Hmotnost: 2,95 kg
OMEN Gaming Laptop 17-db1003nc
S působivým 17" IPS displejem se 100% sRGB, novými procesory AMD Ryzen™ AI s vylepšenou umělou inteligencí a grafickými procesory NVIDIA RTX™ řady 50 je to vše, co potřebuješ pro skvělé hraní, a nic, co tě zdržuje.[2,3]

Pohlcující displej
S působivým 17“ IPS displejem s VRR a 100% sRGB je to vše, co potřebuješ.[1]

Výkon umělé inteligence nové generace
Budoucnost hraní je tady s novými procesory AMD Ryzen™ AI řady 300 s umělou inteligencí a grafickými procesory NVIDIA RTX™ řady 50.[2,3]

Stvořen pro hraní her, připraven na všechno
S numerickou klávesnicí a FHD kamerou je nový OMEN 17 připraven na cokoli.[5]
Jsme v tom společně
Pomáháme díky recyklovaným materiálům a certifikaci EPEAT Gold s certifikacemi Climate+ a ENERGY STAR.[4]
Parametry
| Operační systém | Windows 11 Home |
|---|---|
| Řada procesorů | Procesor AMD Ryzen™ AI 9 |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 9 365 (max. zvýšený takt 5,0 GHz, 24 MB mezipaměti L3, 10 jader, 20 vláken) |
| Čipová sada | Integrovaný systém na čipu AMD |
| Speciální funkce | AMD FreeSync™ Premium |
| Specifikace dopadu na udržitelnost | Šasi reproduktorů a rámeček z plastů končících v oceánech; Klávesy a nůžkový mechanismus obsahují recyklovaný plast od spotřebitelů |
| Paměť | 32GB paměť DDR5-5600 MT/s (2x 16 GB) Přenosová rychlost až 5 600 MT/s. 2x 16 GB |
| Popis pevného disku | Disková jednotka SSD 1 TB PCIe NVMe™ M.2 |
| Displej | 43,9cm (17,3") displej IPS s rozlišením QHD (2 560 x 1 440), 48–240 Hz, dobou odezvy 3 ms, tenkým rámečkem, antireflexní úpravou, funkcí tlumení modrého světla, 300 nity a 100% sRGB |
| Displej | 43,9cm (17,3”) displej QHD |
| Grafika (samostatná) | Grafický procesor NVIDIA GeForce RTX™ 5070 pro notebooky (8 GB vyhrazené paměti GDDR7) |
| Porty | 2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s; 1× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s; 1× AC Smart Pin; 1× výstup HDMI 2.1; 1× konektor sluchátek/mikrofonu; 1× RJ-45; 1× USB Type-C s přenosovou rychlostí 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge) |
| Rozšiřující sloty | 2× M.2 (SSD) |
| Kamera | Infračervená kamera HP True Vision 1080p FHD s dočasnou redukcí šumu a dvěma integrovanými digitálními mikrofony |
| Audio | DTS:X Ultra; Dva reproduktory; HP Audio Boost; HyperX |
| Klávesnice | Plnohodnotná, 1zónově RGB podsvícená klávesnice s číselným blokem temně černá |
| Ukazovací zařízení | HP Imagepad; podpora přesného touchpadu |
| Bezdrátové připojení | Bezdrátová karta Realtek Wi-Fi 6 (2×2) a Bluetooth 5.4 Moderní pohotovostní režim (při připojení) |
| Vstupní zařízení | Infračervený teplotní snímač |
| Síťové rozhraní | Integrovaná síťová karta 10/100/1000 GbE LAN |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 230 W (AC) |
| Typ baterie | 6článková Li-ion polymerová (83 Wh) [23] |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 39,75 x 27,79 x 2,75 cm (vpředu); 39,75 x 27,79 x 3 cm (vzadu) |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 9,4 x 46,1 x 33,2 cm |
| Hmotnost | 2,95 kg |
| Hmotnost balení | 4,64 kg |
| Barva | Temně černá |
| Design produktu | Lakovaný povrch |
| Správa zabezpečení | Krytka kamery pro ochranu soukromí; Podpora modulu TPM (Firmware – Trusted Platform Module) |
| Záruka | 2letá (2/2/0) omezená záruka zahrnuje 2letou záruku na díly a práci. Bez oprav u zákazníka. Smluvní podmínky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. |
| Včetně služby podpory | 2letá služba Absolute Home + Office Standard. Smluvní podmínky jsou k dispozici na adrese https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA4-6078CSE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123CSE.pdf |
| Dodávaný software | 1měsíční bezplatná zkušební verze Adobe; 2měsíční zkušební verze Xbox Game Pass Premium [25] 1měsíční zkušební verze pro nové zákazníky Microsoft 365 |
| Barva produktu | Temně černá |
Poznámky pod čarou
| [1] Všechny technické údaje týkající se výkonu představují obvyklé technické údaje poskytované výrobci součástí společnosti HP; skutečný výkon zařízení se může lišit. |
| [2] Vícejádrová technologie byla vyvinuta za účelem zvýšení výkonu určitých softwarových produktů. Výhody plynoucí z používání této technologie nejsou zaručené pro všechny zákazníky nebo softwarové aplikace. Výkon a taktovací frekvence se liší v závislosti na pracovním zatížení aplikací a na konfiguraci hardwaru a softwaru. Číselné hodnoty produktů AMD nemusí odpovídat taktu procesoru. NPU je k dispozici u vybraných modelů. Funkce a software, které vyžadují NPU, mohou vyžadovat zakoupení softwaru, předplatné nebo povolení od poskytovatele softwaru nebo platformy, a software třetích stran může mít specifické požadavky na konfiguraci nebo kompatibilitu. Potenciální výkon NPU se liší podle použití, konfigurace a dalších faktorů. |
| [3] Výkon zvýšené taktovací frekvence se liší v závislosti na hardwaru, softwaru a celkové konfiguraci systému. |
| [4] Informace o stavu a úrovních registrace v jednotlivých zemích jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. |
| [5] Rozlišení kamery se vztahuje k aktivním pixelům obrazového snímače. Skutečné pixely obrazu a poměr stran závisí na vybrané aplikaci. |
Právní omezení
| Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Aby mohla být funkčnost systému Windows plně využita, systémy mohou vyžadovat instalaci vylepšeného nebo dodatečně zakoupeného hardwaru, ovladačů, softwaru nebo aktualizaci systému BIOS. Systém Windows se aktualizuje a spouští automaticky. Vyžaduje vysokorychlostní internet a účet Microsoft. Mohou být účtovány poplatky za internetové připojení a mohou existovat další požadavky pro aktualizace. Viz http://www.windows.com. |