HP Z2/G1i/SFF/U7-265/32GB/1TB/RTX A1000/W11P/3RNBD
Popis produktu:
HP Z2 SFF G1i Workstation Desktop PC

Malé provedení. Velký výkon. Působivá rozšiřitelnost.
Návrh, simulace a sledování paprsků v reálném čase na pracovní stanici Z2 SFF AI s nízkoprofilovou grafikou NVIDIA RTXTM a procesorem Intel Core™ Ultra,[1] včetně řady K. Díky možnosti přístupu bez nářadí můžete snadno rozšiřovat paměť[2] a úložiště podle aktuálních pracovních požadavků.

Menší design. Velký dopad.
Ať už je umístěn horizontálně nebo vertikálně, Z2 SFF se vypořádá s prostorovým omezením. Jeho menší rozměry umožňují umístění 4 jednotek do racku 7U[3]. Stylové, ale účelné odvětrávání zlepšuje proudění vzduchu, což umožňuje použití výkonných procesorů řady K a nízkoprofilových grafických procesorů NVIDIA.

Výkonné pracovní postupy akcelerované AI
S pracovní stanicí SFF AI zrychlíte pracovní postupy s umělou inteligencí Z2. Iterujte a řešte problémy rychleji na svém lokálním zařízení díky výkonnému samostatnému grafickému procesoru, který poskytuje AI TOPS, zatímco vestavěná NPU[4] se stará o produktivní úkoly.
Přispějte k lepší budoucnosti
Ve společnosti HP nebereme na lehkou váhu dopad našich výrobků na lidi, společenství a planetu.1 Proto má toto zařízení certifikaci EPEAT Gold[5] s Climate+ a 100 % vnějšího obalu pochází z udržitelných zdrojů.[6]
Parametry
| Operační systém | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Řada procesorů | Procesor Intel Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel Core™ Ultra 7 265 (až 5,3 GHz s technologií Intel Turbo Boost, 30 MB mezipaměti L3, 20 jader, 20 vláken) |
| Čipová sada | Intel W880 |
| Provedení | Small form factor |
| Specifikace dopadu na udržitelnost | Nízký obsah halogenů; 10 % plastů v rámci uzavřeného systému ITE; dostupné napájecí zdroje 80 Plus Platinum; uhlíková stopa produktu; obsahuje minimálně 20 % recyklované oceli z průmyslu; systémové ventilátory obsahují alespoň 25 % plastů pocházejících z oceánů; systém je vybaven QR kódem, který uživateli umožňuje přístup k produktovému portálu - od prosince 2025 je doplněn o informace o funkcích produktu, informace o udržitelnosti, úvodní příručky a možnosti přímého nastavení a podpory; nový panel spotřeby energie, který je zákazníkům k dispozici a který poskytuje aktuální informace o spotřebě uhlíku, včetně doporučených opatření, která mohou uživatelé přijmout ke snížení uhlíkové stopy |
| Paměť | 32GB paměť DDR5-5600 MT/s (1x 32 GB) Přenosová rychlost až 5 600 MT/s. |
| Paměťové sloty | 4 UDIMM |
| Pozice pro externí jednotku | Jedna jednotka ODD Slim |
| Popis pevného disku | 1TB disk PCIe Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| Grafika (integrovaná) | Grafická karta Intel |
| Grafika (samostatná) | NVIDIA RTX™? A1000 (8 GB vyhrazené paměti GDDR6) |
| Umístění portu V/V | Vpředu |
| Porty | 2× USB Type-C s přenosovou rychlostí 20 Gbit/s; 4× USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s; 1× konektor pro sluchátka/mikrofon |
| Porty | 2× port USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s; 2× DisplayPort™ 1.4; 1× RJ-45; 1× zvukový linkový vstup/výstup; 3× USB Type-A s přenosovou rychlostí 480 Mb/s |
| Umístění portu V/V | Zadní |
| Rozšiřující sloty | 2× M.2 2280 PCIe 4 x4; 1× M.2 2230 pro WLAN; 1× PCIe 5 x16; 1× M.2 2280 PCIe 5 x4; 1× PCIe 4 x4 |
| Napájení | 400W externí napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 10 x 30,8 x 30,3 cm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 49,9 x 20 x 39,4 cm |
| Hmotnost | Základní hmotnost 4,0 kg |
| Poznámka k hmotnosti (metrické jednotky) | Přesná hmotnost závisí na konkrétní sestavě. |
| Poznámka k hmotnosti (metrické jednotky) | Exact weight depends on configuration. |
| Hmotnost balení | Základní hmotnost 6,5 kg |
| Ukazovací zařízení | Kabelová myš HP 320M |
| Záruka | Jednoletá (1/1/1) omezená záruka zahrnuje 1letou záruku na díly, práci a opravy u zákazníka. Podmínky záruky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [1] Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Aby mohla být funkčnost systému Windows plně využita, systémy mohou vyžadovat instalaci vylepšeného nebo dodatečně zakoupeného hardwaru, ovladačů, softwaru nebo aktualizaci systému BIOS. Systém Windows se aktualizuje a spouští automaticky. Vyžaduje vysokorychlostní internet a účet Microsoft. Mohou být účtovány poplatky za internetové připojení a mohou existovat další požadavky pro aktualizace. Viz http://www.windows.com. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [2] Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Ubuntu. Pokud chcete mít k dispozici všechny funkce systému Ubuntu, zařízení mohou vyžadovat instalaci vylepšeného nebo dodatečně zakoupeného hardwaru, ovladačů, softwaru nebo systému BIOS. Ubuntu se může automaticky aktualizovat. Mohou být účtovány poplatky za internetové připojení a na aktualizace se časem mohou vztahovat další požadavky. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [3] Podrobné informace o podpoře hardwaru nebo operačního systému Linux jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/support/linux_hardware_matrix. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [4] Vícejádrová technologie byla vyvinuta za účelem zvýšení výkonu určitých softwarových produktů. Výhody plynoucí z používání této technologie nejsou zaručené pro všechny zákazníky nebo softwarové aplikace. Výkon a taktovací frekvence se liší v závislosti na pracovním zatížení aplikací a na konfiguraci hardwaru a softwaru. Číselné hodnoty u modelů, značek nebo názvů produktů Intel nemusí odpovídat výkonu. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [5] Funkce a software, které vyžadují NPU, mohou vyžadovat zakoupení softwaru, předplatné nebo povolení od poskytovatele softwaru nebo platformy, a software třetích stran může mít specifické požadavky na konfiguraci nebo kompatibilitu. Výkon se liší podle způsobu použití, konfigurace a dalších faktorů. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [6] Vícejádrová technologie byla vyvinuta za účelem zvýšení výkonu určitých softwarových produktů. Výhody plynoucí z používání této technologie nejsou zaručené pro všechny zákazníky nebo softwarové aplikace. Výkon a taktovací frekvence se liší v závislosti na pracovním zatížení aplikací a konfiguracích hardwaru i softwaru. Číslování, značky a názvy produktů Intel nemusí odpovídat výkonu. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [7] Výkon technologie Intel Turbo Boost se liší v závislosti na hardwaru, softwaru a celkové konfiguraci systému. Více informací naleznete na stránce http://www.intel.com/technology/turboboost/. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [8] Vyžaduje bezdrátový přístupový bod a internetové připojení, které se prodávají samostatně. Dostupnost veřejných bezdrátových přístupových bodů je omezená. Funkce Wi-Fi 7 (802.11BE) vyžaduje kompatibilní operační systém Windows 11 24H2, kompatibilní procesor a samostatně zakoupený směrovač Wi-Fi 7 pro podporu zpětné kompatibility s předchozími specifikacemi 802.11. Je k dispozici v zemích, kde je podporováno rozhraní Wi-Fi 7. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [10] HP Manageability Integration Kit je ke stažení na adrese http://www8.hp.com/us/en/ads/clientmanagement/overview.html. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [11] HP Secure Erase vyhovuje metodám stanoveným ve speciální publikaci pro čištění médií 800-88 Národního ústavu pro normy a technologii. HP Secure Erase nepodporuje platformy s pamětí Intel Optane™. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [12] HP Sure Click vyžaduje Windows 10 Pro nebo vyšší či Enterprise. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese https://bit.ly/2PrLT6A_SureClick. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [13] Funkce nástroje HP BIOSphere Gen6 se mohou lišit v závislosti na platformě a konfiguraci. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [14] HP Sure Admin vyžaduje Windows 11, HP BIOS, HP Manageability Integration Kit z http://www.hp.com/go/clientmanagement a aplikaci pro chytré telefony HP Sure Admin Local Access Authenticator z obchodů Android nebo Apple Store. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [15] HP Client Security Manager Gen6 vyžaduje systém Windows a je k dispozici na vybraných počítačích HP. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [16] HP Sure Start je k dispozici na vybraných počítačích HP a vyžaduje systém Windows 10 a vyšší. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [17] HP Sure Recover je k dispozici na vybraných počítačích HP a vyžaduje systém Windows 10 nebo 11 a otevřené síťové připojení. Pokud chcete zamezit ztrátě dat, je třeba před použitím aplikace HP Sure Recover zálohovat důležité soubory, data, fotky, videa atd. Síťové obnovení přes Wi-Fi je k dispozici pouze na vybraných počítačích. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [18] HP Sure Sense je k dispozici na vybraných počítačích HP se systémem Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Pro nebo Windows 11 Enterprise OS. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [19] Množství recyklovaného kovu je vyjádřeno podílem celkové hmotnosti kovu podle normy ISO 14021 pro kovové díly o hmotnosti nad 25 gramů. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [20] Množství recyklovaného plastu je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti plastu. Recyklované plasty od spotřebitele vychází z definice normy EPEAT pro počítače IEEE 1680.1-2018. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [21] Obaly HP na bázi papíru a vláken pro počítače, displeje, domácí a kancelářský tisk a spotřební materiál je dodavateli uváděny jako recyklované nebo certifikované, přičemž minimálně 97 % objemu bylo ověřeno společností HP. Obal je krabice, která je dodávána s produktem a všemi papírovými materiály uvnitř krabice. Obaly pro komerční účely, příslušenství osobních systémů a náhradní díly nejsou součástí dodávky. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [22] HP Sure Run je k dispozici na vybraných počítačích HP a vyžaduje Windows 10 nebo vyšší. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [23] Vychází z registrace US EPEAT podle normy IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav se liší podle země. Další informace jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [24] Rozhraní Wi-Fi 6E vyžaduje pro práci v 6GHz pásmu směrovač s podporou Wi-Fi 6E, který se prodává samostatně. Dostupnost veřejných bezdrátových přístupových bodů je omezena. Wi-Fi 6E je zpětně kompatibilní s předchozími specifikacemi 802.11 a je k dispozici v zemích, kde je podporováno rozhraní Wi-Fi 6E. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [25] myHP vyžaduje operační systém Windows. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [26] HP Cloud Recovery je k dispozici na stolních počítačích a noteboocích Z od HP, HP Elite a Pro s procesory Intel nebo AMD a vyžaduje otevřené kabelové síťové připojení. Poznámka: Pokud chcete zamezit ztrátě dat, je třeba před použitím zálohovat důležité soubory, data, fotky, videa atd. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese https://support.hp.com/us-en/document/c05115630. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [27] HP Tamper Lock vyžaduje povolení zákazníkem nebo správcem. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [28] Podíl plastů končících v oceánech obsažených v jednotlivých komponentech se liší v závislosti na produktu. Plasty pocházející z oceánů jsou vyjádřeny jako procentní podíl celkové hmotnosti plastu. Plasty pocházející z oceánů vycházejí z definice uvedené v normě UL2809. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [29] Konfigurace s certifikací TCO jsou k dispozici při výběru konfigurace ENERGY STAR s konektorem USB Type-C. Certifikace ENERGY STAR je dostupná s kombinací vysoce výkonných procesorů, grafických procesorů a vybraných konfigurací paměti. |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [30] Aplikace HP Client Catalog není předem nainstalovaná, můžete si ji však stáhnout na https://www.hp.com/us-en/solutions/client-managementsolutions.html . |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [31] Aplikace HP Driver Packs není předem nainstalovaná, můžete si ji však stáhnout na http://www.hp.com/go/clientmanagement . |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [32] HP Client Management Script Library https://www.hp.com/us-en/solutions/client-management-solutions.html#tab=manageability-tools . |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [33] Aplikace HP Image Assistant není předem nainstalovaná, můžete si ji však stáhnout na https://ftp.ext.hp.com/pub/caps-softpaq/cmit/HPIA.html . |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [34] HP Support Assistant je k dispozici pro systém Windows. Další informace naleznete na stránce www.support.hp.com/help/hp-support-assistant. |
Poznámky pod čarou
| [1] Vícejádrová technologie byla vyvinuta za účelem zvýšení výkonu určitých softwarových produktů. Výhody plynoucí z používání této technologie nejsou zaručené pro všechny zákazníky ani softwarové aplikace. Výkon a taktovací frekvence se liší v závislosti na pracovním zatížení aplikací a konfiguracích hardwaru i softwaru. Číslování společnosti Intel není indikátorem taktu procesoru. Funkce a software, které vyžadují NPU, mohou vyžadovat zakoupení, předplatné nebo povolení softwaru poskytovatelem softwaru nebo platformy a software třetí strany může mít specifické požadavky na konfiguraci nebo kompatibilitu. Výkon se liší podle způsobu použití, konfigurace a dalších faktorů. |
| [2] Paměť je volitelné příslušenství, které vyžaduje konfiguraci při zakoupení. |
| [3] Příslušenství pro montáž do racku se prodává samostatně. |
| [4] Funkce a software, které vyžadují NPU, mohou vyžadovat zakoupení softwaru, předplatné nebo povolení poskytovatelem softwaru či platformy a software třetí strany může mít specifické požadavky na konfiguraci nebo kompatibilitu. Výkon se liší podle způsobu použití, konfigurace a dalších faktorů. |
| [5] Vychází z registrace US EPEAT podle normy IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav se liší podle země. Další informace naleznete na stránce www.epeat.net. |
| [6] Obaly na bázi papíru a vláken HP pro počítače, displeje, domácí a kancelářský tisk a spotřební materiál jsou dodavateli uváděny jako recyklované nebo certifikované, přičemž minimálně 97 % objemu bylo ověřeno společností HP. Obal je krabice, která je dodávána s produktem a všemi papírovými materiály uvnitř krabice. Nezahrnuje obaly na příslušenství osobních systémů a náhradní díly. |
Právní omezení
HP Z2 SFF G1i
Výkonný stolní počítač ve formátu Small Form Factor s podporou umělé inteligence pro profesionální návrh a simulace.
Stolní počítač HP Z2 SFF AI přináší výkon plnohodnotného počítače ve zlomku jeho velikosti. Vybaven procesorem Intel® Core™ Ultra 7 265 s 20 jádry a frekvencí až 5,3 GHz společně s dedikovanou grafikou NVIDIA RTX™ A1000 s 8GB GDDR6 pamětí nabízí profesionální výkon pro náročné pracovní procesy. Vestavěná NPU jednotka se stará o produktivní úkoly akcelerované umělou inteligencí, zatímco samostatný grafický procesor poskytuje AI TOPS pro rychlejší iterace a řešení problémů.
Kompaktní design umožňuje umístění horizontálně nebo vertikálně a díky menším rozměrům lze 4 jednotky umístit do racku 7U. Stylové odvětrávání zajišťuje optimální proudění vzduchu pro výkonné procesory řady K a nízkoprofilové grafické procesory. Díky přístupu bez nářadí lze snadno rozšiřovat 32GB DDR5-5600 MT/s paměť a 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD úložiště podle aktuálních pracovních požadavků.
- Výkonný 20jádrový procesor Intel® Core™ Ultra 7 265 s frekvencí až 5,3 GHz a 30 MB cache L3
- Profesionální grafika NVIDIA RTX™ A1000 s 8 GB vyhrazené paměti GDDR6
- Velkorysá paměť 32 GB DDR5-5600 MT/s s možností rozšíření ve 4 slotech DIMM
- Rychlé úložiště 1 TB PCIe Gen4 NVMe M.2 SSD s rozšiřujícími sloty pro další disky
- Kompaktní provedení Small Form Factor s rozměry 30,8 × 30,3 × 10 cm a hmotností 4 kg
- Bohatá konektivita včetně 2× USB-C 20 Gb/s a 4× USB 10 Gb/s
- Operační systém Windows 11 Pro s podporou Microsoft Copilot pro AI asistenci
Rozšiřitelnost a konektivita Stolní počítač nabízí působivé možnosti rozšíření s 3× M.2 2280 sloty, 1× PCIe 5 x16 a 1× PCIe 4 x4. Vpředu najdete 2× USB-C s přenosovou rychlostí 20 Gb/s, 4× USB 10 Gb/s a univerzální konektor pro sluchátka/mikrofon. Zadní panel je osazen 2× USB 5 Gb/s, 3× USB 2.0, 4× mini DisplayPort 1.4 a RJ-45 gigabitovým ethernetem Intel® I219-LM GbE.
Minimalistický design s praktickými prvky Nový design zahrnuje přední a zadní okraje pro snadné přemisťování systému. Pozice pro externí jednotku ODD Slim umožňuje připojení optické mechaniky. Systém je napájen externím 400W adaptérem s účinností až 92 % a aktivní korekcí PFC. Audio zajišťuje kodek Realtek ALC3252 s podporou náhlavních souprav CTIA a OMTP.
Obsah balení USB klávesnice HP 320K, USB myš HP 320M
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 265 (až 5,3 GHz, 30 MB cache L3, 20 jader, 20 vláken) Čipová sada: Intel® W880 Grafika: NVIDIA RTX A1000 (8 GB GDDR6) Operační paměť: 32 GB DDR5-5600 MT/s (1× 32 GB) Paměťové sloty: 4× DIMM Úložiště: 1 TB M.2 SSD PCIe 4×4 NVMe Síťové rozhraní: Intel® I219-LM GbE Audio: Realtek ALC3252, interní 2W reproduktor Operační systém: Windows 11 Pro Rozměry: 30,8 × 30,3 × 10 cm Hmotnost: 4 kg Napájení: 400W externí adaptér (až 92 % účinnost)