Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

Kód zboží (ID): 74276 vytisknout
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem
Datum odeslání: Expedujeme 16.7.
Výrobce: ALLIED TELESIS
Kód zboží: 74276
Číslo zboží (PN): AT-SPSX
EAN: 767035173276
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
Cena bez DPH: * 1537 Kč
Cena vč. DPH: * 1860 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat. Features of the AT-SPSX 1000BaseSX SFP (Small Form factor Pluggable) 550m on 50/125micron multi-mode fibre 220m on 62.5/125micron multi-mode fibre LC connector type Hot swappable 1000BaseSX SFP Module
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat. Features of the AT-SPSX 1000BaseSX SFP (Small Form factor Pluggable) 550m on 50/125micron multi-mode fibre 220m on 62.5/125micron multi-mode fibre LC connector type Hot swappable 1000BaseSX SFP Module
Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1GbE - 1000Base-SX - pro AT x240; CentreCOM AT-GS970EMX/52, x230-18; CentreCOM SE240 Series
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.