Rack PDU, Basic, 0U/1U, 100-240V/20A, 220-240V/16A, (7) C13, (2) C19
Kód zboží (ID): 2230642 vytisknout
Obrázek produktu Rack PDU, Basic, 0U/1U, 100-240V/20A, 220-240V/16A, (7) C13, (2) C19
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme pozítří
Výrobce: APC
Kód zboží: 2230642
Číslo zboží (PN): AP6120A
EAN: 731304327851
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Připojení na výstupu (2) IEC 320 C19, (7) IEC 320 C13 Typ připojení vstupu IEC-320 C20 Acceptable Input Voltage 200-240VAC Maximum Input Current 20A Maximální výška 44mm , 4.4cm Maximální šířka 388mm , 38.8cm Maximální hloubka 93mm , 9.3cm Výška stojanu 1U Čistá hmotnost 1.56kg Hmotnost při dodání 2.02kg Přepravní výška 210mm , 21.0cm Přepravní šířka 436mm , 43.6cm Přepravní hloubka 76mm , 7.6cm
Stojanová jednotka PDU, základní, 0U/1U, 100-240V/20A, 220-240V/16A,(7) C13, (2) C19. VÝSTUP Jmenovité výstupní napětí [V]: 100, 120, 200, 208, 230, 240 Výstupní přípojky: (2) IEC 320 C19 (Záložní provoz na baterie), (7) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) Maximální výstupní proud [A]: 20 VSTUP Jmenovité vstupní napětí [V]: 100, 120, 200, 208, 230, 240 Typ připojení vstupu: IEC-320 C20 Kmitočet na vstupu [Hz]: 50/60 Maximální vstupní proud [A]: 16 FYZICKÉ Maximální výška [cm]: 4,4 Maximální šířka [cm]: 38,8 Maximální hloubka [cm]: 9,3 Čistá hmotnost [kg]: 1,56 Barva: Black Provozní teplota [°C]: 0 - 45 Zahrnuje: Instalační příručka, Bezpečnostní příručka Záruka: 2 roky Odkaz na web výrobce: https://www.se.com/cz/cs/product/AP6120A/stojanov%C3%A1-jednotka-pdu-z%C3%A1kladn%C3%AD-0u-1u-100240v-20a-220240v-16a7-c13-2-c19/
APC AP6120A
Součástí balení jsou instalační konzole pro horizontální umístění do skříně.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výška: 1U
Max. výkon: 3,7 kW
Napětí: 100 - 240 V
Proud: 20 A
Fáze: jednofázová
Monitorování proudového odběru: ne
Vstup: IEC-320-C20
Výstupní zásuvky: 2 x IEC-320-C19, 7 x IEC-320-C13
Ovládání zásuvky: ne
Model AP6120A
Funkce Basic
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
Vstup
Maximální vstupní proud 20A
Jmenovité vstupní napětí 100V , 120V , 200V , 208V , 230V , 240V
Vstupní kmitočet 50/60 Hz
Typ vstupu IEC-320 C20
Délka napájecího kabelu -
Výstup