FSP FSP500-50AAC/500W/ATX/80PLUS Bronze/Bulk
Kód zboží (ID): 4484316 vytisknout
Obrázek produktu FSP FSP500-50AAC/500W/ATX/80PLUS Bronze/Bulk
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme zítra
Výrobce: FSP
Kód zboží: 4484316
Číslo zboží (PN): 9PA500C708
EAN: 4713224523342
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Zdroje FSP AAC mají ekologický design, který umožňuje sérii AAC dosáhnout až 85% účinnosti. Série AAC je také vybavena kompletní ochranou, která zabraňuje poškození vašeho systému. Série AAC vykonává práci efektivně a spolehlivě, díky čemuž je stabilní napájecí jednotka postavená tak, aby splňovala požadavky všech druhů počítačových sestav. Vlastnosti * Vysoká účinnost (85% při 50 % zatížení) * Kvalitní kondenzátory s dlouhou životností * Tichý 120 mm ventilátor s kuličkovým ložiskem * Aktivní PFC filtr * Funkce low noise * Hold-up time: min. 17 ms * Vypínač napájení * Splňuje požadavky direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu < 0,5W) * MTBF 100.000 hodin při 25 °C Technické parametry *Model: FSP500-50AAC *Formát: ATX *PFC: Aktivní PFC *Ventilátor: 120mm *Rozměry: 140 x 150 x 86 mm *Účinnost: >85% *Vstupní napětí: 100-240 V *Výkon: 500W Konektory: *1x 24 pin do MB *5x SATA *2x Molex (PATA) *1x FDD *1x 4+4 pin (12V) konektor pro napájení CPU *1x 6+2 pin PCI-E Podrobná specifikace je v sekci "Odkazy" ke stažení.
Fortron FSP500-50AAC 500 W
Napájecí zdroj o výkonu 500 W, který je chlazený 120 mm velkým ventilátorem s aktivním řízením. Účinnost zdroje je až 85 %.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 500 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Bronze
Napájecí konektory: 1x ATX 24-pin, 1x EPS 4+4-pin, 1x PCIe 6+2-pin, 5x SATA, 2x molex, 1x floppy
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Zdroje FSP AAC mají ekologický design, který umožňuje sérii AAC dosáhnout až 85% účinnosti. Série AAC je také vybavena kompletní ochranou, která zabraňuje poškození vašeho systému. Série AAC vykonává práci efektivně a spolehlivě, díky čemuž je stabilní napájecí jednotka postavená tak, aby splňovala požadavky všech druhů počítačových sestav. Vlastnosti Vysoká účinnost (85% při 50 % zatížení) Kvalitní kondenzátory s dlouhou životností Tichý 120 mm ventilátor s kuličkovým ložiskem Aktivní PFC filtr Funkce low noise Hold-up time: min. 17 ms Vypínač napájení Splňuje požadavky direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu < 0,5W) MTBF 100.000 hodin při 25 °C Technické parametry Model: FSP500-50AAC Formát: ATX PFC: Aktivní PFC Ventilátor: 120mm Rozměry: 140 x 150 x 86 mm Účinnost: >85% Vstupní napětí: 100-240 V Výkon: 500W Konektory: 1x 24 pin do MB 5x SATA 2x Molex (PATA) 1x FDD 1x 4+4 pin (12V) konektor pro napájení CPU 1x 6+2 pin PCI-E
FSP/Fortron FSP500-50AAC 80PLUS BRONZE, voľne ložený, 500 W, čierny
  • Vysoká účinnosť (85 % pri 50 % zaťažení)
  • Kvalitné kondenzátory s dlhou životnosťou
  • Tichý 120 mm ventilátor s guličkovými ložiskami
  • Aktívny filter PFC
  • Funkcia nízkeho šumu
  • Čas udržania: min. 17 ms
  • Vypínač napájania
  • Spĺňa požiadavky smernice ErP 2013 (spotreba v pohotovostnom režime <0.5W)
  • MTBF 100 000 hodín pri 25 °C
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model FSP500-50AAC
formát ATX
Napájanie 500W
pFC Aktívny PFC
napájací ventilátor 120 mm
Rozmery (Š x D x V) 140 x 150 x 86 (mm)
účinnosť >85%
Vstupné napätie 100-240 V
Konektory 1x 24 pinový konektor na MB 5x SATA 2x Molex (PATA) 1x FDD 1x 4 + 4 pinový (12V) konektor pre napájanie CPU 1x 6 + 2 pinový PCI-E