MPO/UPC female - MPO/UPC female type A, 50/125 OM4, 10m

Kód zboží (ID): 4364210
Stav zboží: Nové
Dostupnost: dostupnost na dotaz
Datum odeslání: Neznámé
Dopravné: Zdarma
Výrobce: OEM
Kód zboží: 4364210
Číslo zboží (PN): 502710699410-4
EAN: 8595589833009
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
Cena bez DPH: * 2007.1 Kč
Cena vč. DPH: * 2429 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

K tomuto produktu nemáme popisek.

Je popisek zboží neúplný? Zkuste si zobrazit alternativní popisky zde:

Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.