Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4

Kód zboží (ID): 4346287
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem
Datum odeslání: Expedujeme zítra
Výrobce: OEM
Kód zboží: 4346287
Číslo zboží (PN): 502710698510-4
EAN: 8595589009558
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
Cena bez DPH: * 699.1 Kč
Cena vč. DPH: * 846 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 OM4. Typ kabelu: Optický patch kabel Konektor A: LC Duplex Konektor B: SC Duplex Jádro/Plášť: 50/125µm Multimode Délka: 10 m

Je popisek zboží neúplný? Zkuste si zobrazit alternativní popisky zde:

Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.