OPTIX ST-SC Optický patch cord 62,5/125 3m

Kód zboží (ID): 4383828
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem
Datum odeslání: Expedujeme 23.5.
Výrobce: OPTIX
Kód zboží: 4383828
Číslo zboží (PN): 8595589812127
EAN: 8595589812127
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
Cena bez DPH: * 210.1 Kč
Cena vč. DPH: * 254 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

 

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

 

Typ vlákna: MM, 62,5/125, OM1

Konektory: ST-SC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Oranžová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 3m

Provedení: Duplex

 

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Je popisek zboží neúplný? Zkuste si zobrazit alternativní popisky zde:

Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.