Číslo zboží (PN): 24V2APOW
EAN:
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Napájecí zdroj 24V2APOW značky MikroTik představuje náhradní interní napájecí zdroj. Využívá napětí 24 V, maximální proud 2,5 A a max. výkon 60 W. Byl speciálně navržený pouze pro tato MikroTik zařízení: CCR1009-7G-1C-1S+ / CRS317-1G-16S+RM.
Specifikace:
Značka: MikroTik Model: 24V2APOW Určení: napájecí zdroj Napětí: 24 V Maximální proud: 2,5 A Maximální výkon: 60 W